
Роутери, спортивні набори, ліжка, бойлери.
На нещодавньому засіданні робочої групи з розподілу гуманітарної допомоги під головуванням першого заступника начальника Полтавської ОВА Богдана Корольчука визначили, куди її спрямують.
Як інформували на сайті Полтавської ОВА, до обласного штабу надійшли датчики сигналізації, роутери, освітні набори, ліжка, водонагрівачі, одяг і продукти харчування.
ЦНАПам, закладам охорони здоров’я, молоді та спорту, культури, об’єктам критичної інфраструктури та військовим частинам розподілили більше тисячі датчиків сигналізації чадного газу та диму. Вони надійшли в область за ініціативи БО «Долонька допомоги» від мешканців та соціального відповідального бізнесу Швеції.
4G роутери від МВС Словаччини розподілили військовим частинам, ЦНАПам, закладам соцзахисту, культури та освіти, молоді й спорту, лікарням.
Крім того, на засіданні погодили розподіл спортивних, освітніх наборів та рюкзаків від Дитячого фонду ООН «UNICEF» у заклади дошкільної освіти Полтавської громади.
150 двоярусних металевих розкладних ліжок від Товариства Червоного хреста України доставлять у заклади психіатричної допомоги.
85 бойлерів для підігріву води від представництва ООН (UNICEF) розподілили на забезпечення МКП, що розміщуються у закладах освіти області. Крім того, переселенцям 19 територіальних громад області нададуть набори дитячого теплого одягу.
Для підтримки ВПО в 14 територіальних громадах роздадуть продукти харчування та засоби гігієни.
Остання гуманітарна допомога від БО «Світло Надії», що надійшла в грудні 2023 року, розподілена між 15 медичними закладами Кременчуцької, Полтавської, Семенівської, Гадяцької, Карлівської, Котелевської, Миргородської та Шишацької громад. Серед продуктів: борошно, макарони, вівсяні пластівці, олія.
Нагадаємо, Депутати Полтавської облради просять Кабмін не вставляти палки в роботу волонтерів
Міста-побратими відправили на Кременчук черговий гуманітарний вантаж
Кременчук отримав великий вантаж з обладнанням для дитячої стоматполіклініки
За матеріалами джерела


































































