Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 26 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

І зарплати зростають, і безробіття зменшується - та кременчужани тікають за кордон

12 февраля 2019 17:20

У Кременчуці є робота - та працювати нікому.

Цікаво проаналізувати інформацію. яка пролунала у стінах Кременчуцької мерії за останні два дні.

Сьогодні під час підведеня підсумків першого року виконання Стратегії розвитку міста Кременчук начальник управління економіки Микола Здойма повідомив, що за 9 місяців 2018 року у нашому місті середня заробітна плата була на рівні 8 тисяч 698 гривнь, а ось за відповідний період 2017 року - 6 тисяч 388 гривень. Він відмітив зростання за цим показником.

Також звернув увагу на зростання у пункті відрахувань з  міського бюджету на 1 особу. У 2017 році - 11 тис 24 грн, а в 2018 році - 12 тис 216 грн.

Відмічається і тенденція до зростання по інших показиках: зниження рівня безробіття, збільшення інвестицій, обсягу вироблених товарів.

Та при цьому всьому нібито благополуччі, бюджет Кременчука у 2018 році не виконано. І причина одна: люди масово їдуть за кордон. У Кременчуці є робота - та працювати нікому.

Вчора на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та земельних ресурсів стало відомо, що бюджет міста за 2018 рік не виконано.

Як пояснила віце-мер з питань фінансів Тетяна Неіленко, у бюджет Кременчука на зібрано суму, яку планували зібрати за рахунок податку доходів фізичних осіб.

Зростання суми цього року було на рівні 32%, тоді як у попередні роки (до 2018 року) це зростання спостерігалося на рівні 46- 47%.

 "Працедавці зазначають, що не можуть знайти працівників на вільні вакансії. Люди їдуть за кордон",- зазначила  Т.Неіленко.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться