Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

KG GROUP та "Кременчукгаз" впровадили в Кременчуці альтернативне опалення багатоповерхівок

22 листопада 2022 10:30

Пілотний проект. Надалі передбачаються мінімальні витрати на експлуатацію та обслуговування встановленого обладнання.

У Кременчуці впровадили нову схему теплопостачання в одній із дев'ятиповерхівок загальною опалювальною площею понад 4000 м2. Вартість проекту - менше 1 млн гривень.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-реліз групи компаній KG_GROUP та АТ "Кременчукгаз".
"Ми зробили першу систему автономного опалення на багатоповерхівку. У роботі - ще одна. Експеримент впроваджений фахівцями групи компаній KG_GROUP та АТ "Кременчукгаз" спільно з ОСББ і власне мешканцями будинку без реконструкції зовнішніх мереж або внутрішньоквартирних комунікацій. Завдання системи - використовувати наявні в будинку обсяги природного газу та нульові втрати теплової енергії при передачі", - повідомив голова правління АТ "Кременчукгаз" Богдан Оксененко.
На підприємстві визначили, що для вирішення проблеми опалення багатоповерхівок найбільш прийнятним є варіант автономного джерела енергії, бо таким чином будівля забезпечується тепловою енергією як єдина інженерна система.

Теплоносій подається до квартир за допомогою модульного компактного теплогенератора та забезпечує нормативну температуру у приміщеннях споживачів.

Зазначається також, що для максимального ефекту енергозбереження є сенс проводити повну термомодернізацію будинку (опціонально як завдання на майбутнє). Натомість зберігається можливість відновлення централізованого опалення, як це було раніше.

"З повномасштабним вторгненням російської армії в Україну після ракетних ударів по Кременчуцькій ТЕЦ акцент змістився на пошук рішення щодо забезпечення багатоповерхівок теплом з використанням доступних енергоресурсів і технічних можливостей підприємства. В результаті викристалізувався оптимальний, на наш погляд, варіант, запропонований на розгляд головам ОСББ. Для реалізації була потрібна фінансова участь самих споживачів. Мешканці двох багатоповерхівок погодилися. Завдяки цьому запустили пілотний проект. Надалі передбачаються мінімальні витрати на експлуатацію та обслуговування встановленого обладнання. Важливо розуміти, що ми розглядаємо цей проект не як покращення умов чи здешевлення послуги, а як виживання в умовах війни, в умовах зруйнованої інфраструктури, але має стратегічні переваги. Мінімальні втрати тепла під час передачі, можливість гнучко регулювати температуру в будинку та мінімальні витрати природного газу", - додає заступник голови правління АТ "Кременчукгаз" Віталій Чорненький.

Найближчим часом мешканцям цих багатоповерхівок належить утеплити зовнішні стіни, оскільки максимальний ефект використання даного способу опалення досягається при повній термомодернізації споруди.

 

 

За матеріалами РБК-УКРАЇНА
 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися