Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький підставився, а обласні чиновники були розумнішими: у буклеті про напрямки розвитку Полтавщини немає промов обласних можновладців

 

11 апреля 2019 14:25

У буклеті, де зазначені напрямки розвитку Полтавської області, ВІДСУТНІ плани по будівництву мосту в Кременчуці чи коло нього. Немає там й інших планів, які обіцяв В.Малецький.

Нещодавно кременчужанам масово поштою надсилали конверти з надписами «Рада регіонального розвитку» і «Президент України Петро Порошенко». Та в них містилась карта Кременчука і буклет, де описано, яким буде наше місто в майбутньому.

Нинішній гарант зазначає, що це «дорожня карта позитивних змін». Є власне і карта, де, серед іншого, і портрет мера Кременчука Віталія Малецького. І вже не Петро Порошенко, а Віталій Малецький обіцяє, що всі ці «позитивні зміни» чекають кременчужан в найближчі ТРИ роки!!!

У буклеті Малецький стверджує, що новий міст через Дніпро буде саме в Кременчуці через ТРИ роки!

Вже в цьому році завершиться реконструкція Міського краєзнавчого музею і це при тому, що до виготовлення обладнання під експозицію ще не приступали. Вже наступного року у Кременчуці збудують комплекс кінно-спортивної школи «Фаворит». І тоді мер впевнений - Кременчук стане центром проведення змагань з кінного спорту найвищого рівня. Так, через РІК!

Багато й інших обіцянок від В.Малецького.

Проте, сьогодні в редакцію принесли аналогічний буклет з напрямками розвитку Полтавської області.

У ньому на другій та третій сторінках також є портрет та промова Петра Порошенка, а далі …. Ні не фото та промови керманичів області, а відразу пункти планів.

Виходить, лише В.Малецький підставився, надрукувавши у кременчуцьких буклетах свої фото та промову, а обласні чиновники були розумнішими і такого робити не стали. Вони, мабуть, розуміють, що виборцям вже "лапша на вухах" набридла і вони не дуже вірять в обіцянки збудувати міст у Кременчуці за три роки, чи відкрити вже незабаром краєзнавчий музей.

Проте, слід зазначити, що у буклеті, де зазначені напрямки розвитку Полтавської області ВІДСУТНІ плани по будівництву мосту в Кременчуці чи коло нього. Немає там і інших планів, про які зазначав В.Малецький.

В буклеті щодо розвитку Кременчука містяться наступні програми:

-       Оновлення тролейбусного парку,

-       Благоустрій ставка в парку «Міський сад»,

-       Реконструкція парку «Придніпровський»,

-       Реконструкція центру реабілітації дітей з інвалідністю.

До речі, частину цих пунктів вже майже виконано.

Нагадаємо, папір стерпить? Новий міст через Дніпро через три роки, новий стадіон через два: чергові обіцянки мера Малецького.

 

 

Олег Булашев

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться