Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 27 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Папір стерпить? Новий міст через Дніпро через три роки, новий стадіон через два: чергові обіцянки мера Малецького

 

15 марта 2019 08:20

Перевірити і спитати в мера,  щодо його виконання обіцянок,  кременчужани зможуть в найближчі роки.

 

Цього тижня кременчужани почали отримувати чималенькі конверти з надписами «Рада регіонального розвитку» і «Президент України Петро Порошенко». Та в них містилась карта Кременчука і буклет, до описано, яким буде наше місто в майбутньому.

Нинішній гарант зазначає, що це «дорожня карта позитивних змін». Є власне і карта, де серед іншого і портрет мера Кременчука Віталія Малецького. І вже не Петро Порошенко, а Віталій Малецький обіцяє, що всі ці «позитивні зміни» чекають кременчужан в найближчі ТРИ роки!!!

Отже ми переглянули чергові обіцянки градоначальника, які красиво описані і в буклеті від Віталія Малецького в підтримку Петра Порошенка.

Малецький стверджує, що новий міст через Дніпро буде саме в Кременчуці, хоч останнім часом йдеться про готовність інвесторів будувати міст, але не в нашому місті.

Та В. Малецький стверджує , що саме в Кременчуці буде новий міст через Дніпро на 6 смуг, довжиною 1700 метрів. І обіцяє термін реалізації проекту 2019-2022 роки. Тобто через ТРИ роки!

Вже в цьому році завершиться реконструкція Міського краєзнавчого музею. Так і це обіцяє міський голова. І це при тому, що до виготовлення обладнання під експозицію не приступали. А у мерії Кременчука неодноразово зазначали, що це найбільш клопітка і затратна частина реконструкції. 

Вже наступного року у Кременчуці збудуть комплекс кінно-спортивної школи «Фаворит». І тоді мер впевнений Кременчук стане центром проведення змагань з кінного спорту найвищого рівня. Так через РІК!

Будівництво футбольного поля, реконструкція трибуни, облаштування нових бігових доріжок – це тож обіцянки мера щодо реконструкції комунального стадіону, що на вулиці Гагаріна (колишній стадіон «Кредмаш»), що місто забрало собі.

Окрім того проектом передбачено комплексний благоустрій та озеленення території. І термін реалізації до кінця 2021 роки.

За менш короткий термін – протягом 2019 -21 років в центрі Кременчука на бульварі Пушкіна зводитимуть міський скейт-парк. 

До речі, це не всі обіцянки мера Малецького викладені в буклеті, який розроблено на виконання Указу Петра Порошенка. Там є ще і традиційні обіцянки, як зведення нових дитячих майданчиків, ремонт доріг, залучення інвестицій тощо.

Та вже кременчужани дивуються тим фактом, що міський голова Кременчука Віталій Малецький, який йшов на вибори мера і зараз в лояльних стосунках з колишніми однопартійцями - депутатами партії «Батьківщина», який одним голосом з цими депутатами на сесії «проштовхує» різні проекти рішення, різко змінив політичну орієнтацію і виступив на підтримку Петра Порошенка. 

Вже лунали звинувачення, що наш мер таким чином «на двох стільцях хоче всидіти». Та чи вдасться?

І ще про декілька фактів. У обіцянках мера щодо реалізації проектів, які наведені вище, не названо жодної суми. У скільки обійдуться вони і які джерела фінансування?

Якщо говорити про гроші, то виборців запевняють, що пакет матеріалів виготовлено без будь-яких бюджетних витрат. Та що проект вартісний – факт. Судить самі: тираж карти Кременчука із «позитивними змінами» 20 тисяч примірників, буклетів – 5000 тисяч і це на глянцевому папері.

Тим, хто це осилить прочитати, може відправити відповідь самому Президенту – витрачатися на поштову пересилку не треба. За все заплачено. Тираж листів – 730 тисяч!

У пункті 5 листа керівнику держави прохання "оцінити на умовах анонімності якість роботи регіональних і місцевих керівників», а вже на зворотній сторінці просять вказати загальні відомості про себе і, навіть, номер мобільного телефону.

Тож, якась вибіркова анонімність чи то «прокол» команди Президента?

 

Марина Соловей

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться