Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці зареєстрували три «Слуги народу»: Шаповалов та Малецький готуються до маніпуляцій на виборах?

 

13 червня 2019 10:00

У даний момент у відкритих джерелах відсутня інформація про узгодженість зі штабом партії «Слуга Народу» реєстрації приватних підприємств, співзвучних із назвою партії Президента Володимира Зеленського.

6 червня 2019 р. в Кременчуці зареєстрували поспіль три приватних підприємства зі словами «Слуга Народу» в назві. Про це свідчать дані єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Перше ПП «Слуга Народу» з ідентифікаційним номером 43042709 зареєстрували 06.06.2019 за адресою: Полтавська обл., р. Кременчук, КВАРАТАЛ 278, будинок ***, квартира ***. Засновник не аби хтось, а славнозвісно відомий директор комунального підприємства «Міський сад» Віталій Дедюрін. У реєстрі сказано, що він мешкає за цією ж адресою, де зареєстроване підприємство.

Пан Дедюрін є директором нового підприємства (без виплати зарплати і без трудового договору). Номер запису про реєстрацію: 1 585 102 0000 010637. Капітал дорівнює 0.00 грн. Діяльність згідно з КВЕД:

«Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;

Код КВЕД 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування (основний);

Код КВЕД 73.11 Рекламні агентства;

Код КВЕД 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації».

 

Друге ПП «Слуга Народу!» (із знаком оклику в кінці) з ідентифікаційним номером 43042714 зареєстровано також 06.06.2019, але на іншій адресі. А саме, у Кременчуці, на вул. Небесної Сотні, ***, кв. ***.

Засновник, він же директор – Кузьмін Кирило Володимирович.

Як відомо саме людина з подібним ім’ям та прізвищем є активним дописувачем у соцмережах і пропагандистом діючої влади Віталія Малецького та Юрія Шаповалова. 

Номер запису про реєстрацію: 1 585 102 0000 010638. Капітал – 0.00 грн. КВЕДИ:

«Код КВЕД 82.11 Надання комбінованих офісних адміністративних послуг;

Код КВЕД 70.21 Діяльність у сфері зв'язків із громадськістю (основний);

Код КВЕД 73.20 Дослідження кон'кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки».

 

Третя «Слуга» - теж ПП, але пишеться через дефіс: ПП «Слуга-Народу». Номер у реєстрі 43042693. Адреса реєстрації – Кременчук, вул. Омеляна Пугачова, ***. Дата реєстрації – 06.06.2019. Засновник, вона ж і директор – Алексієнко Тетяна Валентинівна із села Кривуші Кременчуцького району.

За попередніми даними Кременчуцької газети, цю панночку помічали у дружбі з дружиною мера Віталія Малецького, віце-меркою Ольгою Усановою та іншими членами фіолетової команди. Також її бачили під час проведення опитувань на вулицях міста, яке проводить фіолетова команда.

Номер запису про реєстрацію: 1 585 102 0000 010636. Статутний капітал – 0.00.

КВЕДИ:

«Код КВЕД 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у. (основний);

Код КВЕД 73.11 Рекламні агентства;

Код КВЕД 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації».

 

У даний момент у відкритих джерелах відсутня інформація про узгодженість зі штабом партії «Слуга Народу» реєстрації приватних підприємств, співзвучних із назвою партії Президента Володимира Зеленського.

Натомість не виключено, що зареєструвавши дані приватні підприємства, Шаповалов та Малецький готуються до маніпуляцій на виборах?

Як зауважує видання Антикор, такі компанії-бульбашки створені під вибори для освоєння бюджетів. Нахабству того, хто їх «творив», можна позаздрити.

По-перше, всі створені в один день, в одному місці і, швидше за все, одним і тим же чоловіком. Про це говорять номери записів про реєстрацію: 1 585 102 0000 010636, 1 585 102 0000 010637, 1 585 102 0000 010638. Вони відрізняються на одну цифру - останню.

По-друге, місцеві стверджують, що за реєстрацією всіх трьох ПП стоїть депутат-кнопкодав Юрій Шаповалов («кнопкодавом» і «тушкою» Юру Шаповалова називають чи не всі незалежні засоби масової інформації Кременчука). Наприклад, засновник ПП «Слуга Народу» (43042709) Дедюрін Віталій Миколайович в Кременчуці очолює Комунальний заклад культури і відпочинку «Міський сад», і вкрай близький до мера Кременчука Малецького.

А кажеш Малецький - маєш на увазі Юрій Шаповалов. Всі в Кременчуці це знають. Кузьміна і Алексієнко в вузьких кременчуцьких колах також тісно пов'язують з Шаповаловим, у кожного з них свій фронт роботи, не завжди чистий.

Якщо все це так, то нардеп-тушка або свідомо підставляє Партію Президента, або просто взагалі втратив страх. Виходить, що бренд партії Президента Володимира Зеленського «Слуга народу» незаконно використовується людьми Шаповалова, щоб рухати в депутати (при цьому ще й заробити на освоєнні бюджету партії!) Його племінника Олексія Мовчана (він же друг нинішнього мера Кременчука Віталіка Малецького) вдалося «всунути» в список мажоритарників від «Слуги народу» по сусіднім з Кременчуком Горішніх Плавнях одночасно з реєстрацією ПП «Слуга Народу».

А що, якщо ... реєструвати ПП «Слуга Народу» - особисто розпорядився або дозволив Дмитро Разумков або Андрій Богдан? Але ще в квітні Іван Баканов, сьогодні керівний СБУ, заявляв, дослівно, наступне: «спроби невідомих нам людей об'єднатися під нашою назвою заради досягнення своїх цілей - це спроба дезінформувати суспільство». У випадку з ПП з Кременчука - все відомі. Чекаємо офіційних коментарів?

Нагадаємо, «Слуга народу» неприємно вражає: племінник Шаповалова йде в нардепи по Горішніх Плавнях.

Шаповалову і Малецькому в команді «Зе» сказали «Допобачення!»

 

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися