Кременчугская газета
Среда, 17 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Резонансна справа: батьки школи у Садках одні проти інших, а в центрі замкнутого кола директор

16 апреля 2018 14:20

Крик, гам, образи... Головуючий І.Близнюк запропонував відділу освіти на всі запити батьків підготувати вичерпні відповіді і потім провести виїзне засідання комісії та батьківські збори у школі.

Сьогодні в Кременчуцькій райраді засідала депутатська комісія з питань освіти, на якій розглядалося резонансне питання протистояння одних батьків та директора школи у Садках Тамари Бондаренко проти групи інших батьків.

Саме та група, яка винайшла в школі купу недоробок директора, звернулася до райради з проханням втрутитися у ситуацію і вирішити нагальні проблеми школи. Як заявив на засіданні один з батьків учня першого класу Вадим Єгоров, головною із проблем був сморід із туалету, відсутність мила у рукомийниках, винесення старшокласниками сміття зі школи за територію навчального закладу та поведінка директора школи.

«Не могли ми її на роботі знайти… Вона грубо та неетично спілкується…  Всім каже, що це її школа…  Ми звернулися до відділу освіти райдержадміністрації і не просили її звільнити, але вона у школі про це розпустила плітки…» - розповів пан Єгоров.

Його дружина Ліана Єгорова зазначила, що директорка чинить тиск на батьків, які вказали їй на порушення.

«З початку звернення підписали 17 чоловік, згодом 50, а останнє вже понад 70. Там є над чим працювати і розбиратися з недоопрацюваннями керівника», - зазначила Л.Єгорова.

Сама директор Тамара Бондаренко розповіла, що працює у школі з 1972 року і з 1993 року – очолює школу у Садках.

 «У 2012 році школа пройшла атестацію з відзнакою, учні на ЗНО дають гарні результати і до Садківської школи ходять також діти з Кам’яних Потоків та Кременчука. Сама школа була атестована у 2015 році… Щодо туалету, то сморід був, тепер його немає. Причина ліквідована… Мило у нас було… Сміття носити зі школи я не давала вказівку, а прохала старшокласників у магазині якщо купують щось у тарі, то там тару і залишати. Сміття зі школи вивозять раз на тиждень… Мені відділ освіти вказав на недоліки та оголосив догану. Не слід мене звинувачувати у всіх гріхах»,- сказала директор.

Проте вона могла розповісти набагато більше, та батьки між собою почали сваритися.

«Це брехня. Вона бреше! Це методи її роботи»,- кричали одні.

«Самі ви брехуни!»- кричали інші. Голова комісії Ігор Близнюк намагався усіх заспокоїти.

Керівник відділу освіти Оксана Семерянин, яка прийшла на засідання з температурою 38,5 градусів та із запаленням легень, намагалася також прояснити ситуацію, але і їй час від часу батьки «закривали рота».

Згодом одна з них зробила зауваження керівнику райради Андрію Дрофі, що він лише жує жуйку, а не працює. І той взагалі залишив засідання.

На захист директорки стала голова батьківського комітету школи Інна Позднякова.

 «Ви ж не ходите на зустрічі, які ми вам призначаємо»,- звернулася вона до протилежної сторони, але ті вже її і слухати не схотіли.

«У мене у школі вчиться 3 дітей. Там проблеми з туалетом тягнуться давно. Але зараз вилізли і інші проблеми.

Дайте відповіді на мої запитання… Скільки разів директор звертався до відділу освіт, аби ті виділили кошти на ремонт туалету… хто робив ремонт і прийняв роботи після цього…Ми здавали гроші на школу, де звіт їх використання…Коли збиралися на останні батьківські збори?… Чому у школі не має буфету?…» - запитувала Тетяна Попова.

Але слова одних батьків постійно переривалися криком інших.

«Я заберу від вас своїх дітей», - сказала Т.Попова.

«Слава Богу!» - відповіла директор, що знову викликало бурю емоцій батьків, які почали говорити про невідповідність Т.Бондаренко займаній посаді.

«Я звернулася до суду на Єгорових. Вони шукають адвоката…» - сказала директорка і тим самим ще більше підлила масла у вогонь.

Депутат Андрій Гаврилов попрохав директора бути більш толерантним і вибудовувати з усіма батьками рівні відносини.

Крик, гам, образи… так закінчувалося засідання. Головуючий І.Близнюк запропонував відділу освіти на всі запити батьків підготувати вичерпні відповіді і потім провести виїзне засідання комісії і батьківські збори у школі. Депутати погодилися. Тож, ділі – буде.

Нагадаємо, у Садківській школі конфлікт між директором та батьками набуває масштабів.

«Дітей примушували сміття зі школи носити додому» - батьки учнів Садківської ЗОШ терміново просять розібратися із її директоркою.

Чия правда? Частина батьків учнів Садківської школи просить припинити знущання над  директрисою.

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться