Вы здесь

Кременчуцька дзюдоїста повернулася з медаллю із чемпіонату України

21 сентября 2020 17:25

Перші офіційні змагання.

Кременчуцька дзюдоїста повернулася з медаллю із чемпіонату Країни. Про це повідомили на сторінці Кремень Дзюдо.

«Нарешті, після довгої вимушеної перерви, у Харкові пройшли перші офіційні змагання - молодіжний чемпіонат України.

16-17 вересня у Харківському Палаці Спорту 345 спортсменів з 22 регіонів виборювали титул чемпіона у 14 вагових категоріях, і, якщо пандемія вгамується, місце у збірній для участі у чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років», - йдеться у повідомленні.

Тож третє  місце у ваговій категорії 78 кг посіла вихованка спортивного клубу «Кремень Дзюдо» Поліна Мусіхіна.

Загалом Полтавська область зайняла 9 командне місце.

Нагадаємо, На першому карантинному фестивалі по дзюдо кременчуцькі спортсмени стали кращою командою