
Сторони домовилися в найближчий час обмінятися пропозиціями щодо подальшої співпраці.
14 березня 2023 відбулася онлайн зустріч з представниками муніципалітету Клермон-Ферран (Франція) – паном Jérôme Auslender, заступником мера міста, який відповідає за європейські та міжнародні питання та пані Шарлоттою Легран, керівницею відділу європейських та міжнародних відносин міста Клермон-Ферран. Про це повідомляє Інститут розвитку Кременчука
Кременчук представляли перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та директор Інституту розвитку Кременчука Павел Бедрацкий.
Володимир Пелипенко презентував французьким колегам потенціал Кременчуцької громади та коротко розповів про виклики сьогодення, відмітивши величезну допомогу, яку надають європейські країни у боротьбі України за свою незалежність.
У свою чергу представники Клермон-Феррану розповіли про підтримку українців у час військової агресії.
«Наші громади дуже схожі, обидві є крупними промисловими центрами своїх регіонів. Зокрема, у Клермон-Феррані знаходиться штаб-квартира всесвітньо відомого виробника шин Корпорації Michelin, де працюють біля 120 тис. працівників» – зазначив пан Жером Ослендер.
Також пан Ослендер поділився досягненням свого муніципалітету щодо включення міста Клермон-Ферран у фінал конкурсу на звання культурної столиці Європи.
«У цьому напрямку кременчуцькі артисти могли б долучитися до заходів, які будуть проводитися в рамках цієї відзнаки» –додав Володимир Пелипенко.
Це може бути культурний обмін, зокрема підтримка кременчуцьких творчих колективів для їх міжнародного визнання, а також обмін творчими колективами та підтримка наших артистів.
Наприкінці зустрічі сторони домовилися в найближчий час обмінятися пропозиціями щодо подальшої співпраці.
За матеріалами джерела