Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 24 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі депутати Порицький, Павленко і Піддубна прийдуть до суду по Мельнику

12 марта 2018 17:30

Обидві сторони заявили про неможливість підписання мирової угоди і вказали на необхідний строк для написання відзову та заперечень по позову.

Сьогодні в Автозаводському райсуді пройшло підготовче судове засідання за позовом директора ПТК «Візит» Олександра Мельника до міської ради Кременчука, мера Віталія Малецького про визнання неправомірних дій, які полягають в порушенні основоположних і конституційних прав людини. 

Причина – звернення міської ради до Вищої ради суддів, парламенту, президента, кабміну, у якому йшла мова щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В. Причина такої вимоги – рішення судді про зміну запобіжного заходу на домашній арешт пана Мельника.

Сьогодні пан Малецький до суду не з’явився, а міську раду представляв не юрист мерії, а радник міського голови з юридичних питань Руслан Ульянов.

Оби дві сторони заявили про неможливість підписання мирової угоди і вказали на необхідний строк для написання відзову та заперечень по позову.

Також сторона О.Мельника в особі адвоката Руслана Лазоренка подала клопотання про залучення свідків – депутатів Миколи Порицького, Ганни Павленко та Оксани Піддубної. Адвокат каже, що під час розгляду звернення ці депутати заявили, що не потрібно його приймати, адже це є тиском на суд.

Р.Ульянов заперечив у допиті свідків і заявив, рада колегіальний орган і одні виступають за прийняття рішень, іншів – проти.

«Тим паче по процедурі голосування у позові ані слова… Є кременчужани, які також звернення не підтриують. То, що їх теж залучати?!», - спитав адвокат Р.Ульянов.

Проте суддя задовільнила клопотання у допиті зазначених свідків.

Також під час засідання сторона О.Мельника зажадала відповіді з мерії на надіслані у Київ звернення.

«Я надам їх у відзові»,- пообіцяв Р.Ульянов.

Аби він зміг написати відзов, а інша сторона - заперечення на нього, у суді оголосили перерву до 23 квітня ( 15.30).

Нагадаємо, суд «Мельник vs Холод»: справа відкладена, бо Холод виявляється ще не знає суті позову.

Причина – звернення обласної ради до Вищої ради суддів та виступ депутата на сесії, у якому він нібито зачепив гідність підозрюваного. Серед позовних вимог – відшкодування моральних збитків двома мільйонами гривень: по одному від депутата (за виступ 14 липня 2017 року) та від ради загалом (за ухвалення рішення всім корпусом).

У позові мова йде про виступ Євгена Холода перед радою з приводу резонансної справи та ухвалення радою рішення «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вищої ради правосуддя щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави Логвінової О.В.» Причина такої вимоги – рішення судді про зміну запобіжного заходу на домашній арешт пана Мельника.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться