Зустріч у форматі EdCamp мала б відбутися на початку квітня в Кременчуці.
В Україні розпочалась реєстрація на традиційну вчительську конференцію EdCamp.
Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.
Цього року конференція відбудеться в онлайн режимі і триватиме з 13 до 17 квітня.
За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, вчительська спільнота зараз як ніколи потребує підтримки та уваги. І мова не лише про методики та інструменти для дистанційної роботи з учнями.
«Насамперед йдеться про підтримку емоційного ресурсу педагогів, розуміння викликів, на які вони щодня дають відповідь. Такі конференції як EdCamp є платформою, де ми можемо обговорити усі значущі питання, почути та зрозуміти одне одного. Я хочу подякувати організаторам, які попри складну ситуацію в Україні та світі продовжують працювати та не втрачають оптимізму», – зазначає Мандзій.
Тема EdCamp 2020 – «Тримай п’ять, освіто!». Організатори пояснюють її спільним для всіх бажанням підтримки, адже люди з майже всього світу зараз уникають зайвих фізичних контактів, зокрема рукостискань, і тим більше потребують підтримки одне одного.
Реєстрація на онлайн конференцію триває до 10 квітня 2020 року.
Нагадаємо, Зустріч у форматі EdCamp мала б відбутися на початку квітня в Кременчуці
За матеріалами Освіта.юа