Кременчугская газета
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьких учителів пенсійного віку можуть перевести на контракт

 

28 августа 2018 16:45

Все має бути чітко прописано в контракті: як людина проводить навчальний процес, чи володіє сучасними методиками навчання, чи в неї хороша результативність роботи з учнями.

У проекті закону "Про загальну середню освіту", який Міністерство освіти готує для внесення до парламенту, передбачається, що всі працівники пенсійного віку будуть переведені на контрактну форму роботи. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич в інтерв’ю Українській правді.

«У проекті закону «Про загальну середню освіту», який ми маємо внести в парламент, ми пропонуємо положення про те, що всі працівники пенсійного віку, незалежно від того, вчитель це чи директор, переводяться на контрактну форму. Це означає, що з ними щоразу перезаключатимуть контракт», — зазначила міністр освіти.

«Є старші викладачі-пенсіонери, які в 70 активно працюють, а є такі, що вже не здатні працювати… Тоді вони відпрацювали контракт – і його далі можуть не продовжити», — повідомила міністр освіти.

При цьому вона зазначила, що все має бути чітко прописано в контракті: як людина проводить навчальний процес, чи володіє сучасними методиками навчання, чи в неї хороша результативність роботи з учнями.

«Якщо педагог може пропускати уроки, бути на заняттях бездіяльним, є прояви знущання над дітьми – є підстави розірвати контракт», — розповіла Лілія Гриневич.

«Тривалість контракту – на розсуд директора школи. Може бути на рік, а може на 5. Він бачить, як вчитель працює», — підкреслила міністр освіти.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться