Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьким педагогам: Уряд на рік відклав підвищення зарплат

 

24 листопада 2020 16:30

Зарплатну постанову Гройсмана-Гриневич знову зупинили.

Кабінет Міністрів зупинив дію постанови № 822 від 10 липня 2019 року «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», яка була ухвалена наприкінці каденції уряду Володимира Гройсмана.

Як відомо, постановою передбачали встановлення з 1 січня 2021 року найменшого розміру посадового окладу педагогічного працівника на рівні 3-х розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно з рішенням уряду, дію документа призупинили ще на рік — до 31 грудня 2021 року.

У Міністерстві освіти, коментуючи рішення про призупинення постанови, наголошують, що відповідне рішення екс-прем’єр-міністра мало популістський характер і не було підкріплене наявністю коштів.

Також у Міносвіти звертають увагу на те, що відтермінування постанови КМУ №822 не передбачає змін в умовах оплати праці педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, що діють сьогодні, а саме: встановлення доплат, надбавок, підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати).

За словами в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, незважаючи на необґрунтовані рішення минулої влади та враховуючи економічні труднощі, спричинені заходами боротьби з пандемією коронавірусу, з 1 вересня цього року було знайдено можливість збільшити посадові оклади педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників на 5,8%.

«У проєкті Державного бюджету України на 2021 рік вказано, що посадові оклади працівників за Єдиною тарифною сіткою збільшуватимуться двічі: з 1 січня та з 1 липня. Отже, із січня 2021 року розміри посадових окладів працівників бюджетної сфери, в тому числі галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%. Це збалансований і фінансово забезпечений проєкт бюджету. Тобто кошти на таке збільшення посадових окладів і заробітних плат на 2021 рік передбачені. Працюємо над тим, щоб знайти можливість додатково збільшувати зарплати освітян», – наголосив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, Кінець року підкрадається непомітно: грошей на зарплату педагогам мистецьких шкіл вже немає

Коронавірус як новий виклик для освітян

Профспілка нагадує: під час карантину у вчителів має зберігатись зарплата

 

 

За матеріалами Освіти. юа

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися