Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 28 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцький військовий за пияцтво під час служби заплатить немалий штраф


24 мая 2019 13:15

Прапорщик вживав спиртні напої на території військової частини.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова, розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із Військової частини А 1546 про притягнення старшини реактивного артилерійського дивізіону військової частини А 1546, учасника бойових дій до адміністративної відповідальності за «Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів» та «Недбале ставлення до військової служби».

Як сказано в постанові суду, яка розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що прапорщик відповідно до наказу Командира військової частини А1546 від 26.09.2017 року зарахований в списки особового складу частини та на всі види забезпечення та призначений на посаду старшини реактивного артилерійського дивізіону.

Прапорщик о 14.30 15 квітня 2019 року свідомо вживав спиртні напої на території військової частини А1546, перебуваючи у добовому наряді у складі чергового підрозділу військової частини А1546.

Військовослужбовець був оглянутий лікарем медичного пункту частини працівником та направлений до Кременчуцького обласного наркологічного диспансеру з метою встановлення факту вживання алкогольних напоїв.

Висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість руху виданим від 15.04.2019 №777 станом на 17.00, підтверджується стан алкогольного сп`яніння прапорщика.

Тож, суд розглянувши справу притягнув військового до адміністративної відповідальності та вирішив стягнути штраф у розмірі 3 тис 655 грн. Також з нього стягнено судовий збір у розмірі 384 грн 20 коп у дохід держави.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, його законним представником, адвокатом, потерпілим, його представником або прокурором в Полтавський апеляційний суд, через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня її винесення.

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться