Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьку виховну колонію відвідали представники спостережної комісії

 

23 листопада 2017 16:45

«Фахівці надали позитивну оцінку зусиллям та діяльності адміністрації виховної колонії в напрямку забезпечення прав вихованців».         

Сьогодні до державної установи «Кременчуцька виховна колонія» завітали представники спостережної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Про це повідомляє заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька.

Робочий візит відбувся під головуванням керуючого справами міськвиконкому Руслана Шаповалова. У супроводі начальника колонії Олександра Сайка спеціалісти відвідали приміщення та навчальні кабінети загальноосвітньої школи.

Фахівці поцікавились особливостями навчально-виховного процесу та організацією соціально-корисної зайнятості вихованців. Особливу увагу приділили стану роботи працівників колонії в напрямку оформлення вихованцям паспортів громадянина України та номерів платників податків.

Поцікавилися станом надання правової допомоги підліткам та переліком громадських і державних організацій, які співпрацюють з установою в напрямку ресоціалізації вихованців. Відвідали їдальню для засуджених та ознайомилися з матеріально-побутовим забезпеченням вихованців.

Відвідувачі поспілкувалися із юнаками та роз’яснили повноваження спостережних комісій при регіональних міських радах.

«Фахівці надали позитивну оцінку зусиллям та діяльності адміністрації виховної колонії в напрямку забезпечення прав вихованців та створення необхідних умов для відбування покарання», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися