Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук отримає свого головного енергоменеджера

 

26 сентября 2017 16:15
Кременчук отримає свого головного енергоменеджера

Дана приставка по факту мало що змінить, але, принаймні, чітко вказуватиме, хто відповідальний.

На жовтневу сесію міської ради виноситься питання про внесення змін до Положення про відділ енергоменеджменту та енергетики виконкому міської ради.

В даному документі хочуть прописати, що начальник даного відділу є не просто енергоменедженром, а – головним енергоменеджером міста. Дана приставка по факту мало що змінить, але тепер чітко вказуватиме на конкретну особу, яка є відповідальною за впровадження енергозбереження та енергоефективності на об’єктах бюджетної сфери та підприємствах житлово-комунального господарства.

Відзначимо, що посаду начальника відділу енергоменеджменту та енергоефективності нині обіймає Тетяна Андрієвська.

Розробники проекту рішення також пропонують делегувати головному енергоменеджеру та його підлеглим розвиток ЕСКО-механізму для системного впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі та у бюджетних закладах.

Останнє означає створення на теренах Кременчука комунального підприємства, яке власним коштом утеплюватиме будівлі та буде ставити там ІТП, лед-ліхтарі та інше, а витрачені кошти будуть повертатись за рахунок досягнутої економії. Іншим варіантом може буде залучення приватного ЕСКО-підприємства замість комунального.

Щоб процес впровадження енергозберігаючих заходів в Кременчуці мав цілісну картину, енергоменеджер та його команда будуть формувати єдиний реєстр міських енергоефективних проектів.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться