Вы здесь

«Кременчук» у цікавій боротьбі переміг «Крижаних Вовків»

7 лютого 2021 18:35

З самого початку кременчужани обрушили на ворота суперника шквал атак.

7 лютого 2021 року у Кременчуці відбувся матч 32-го туру чемпіонату УХЛ Паріматч, в якому кременчужани перемогли «Крижаних Вовків» 4:2. Підопічні Олександра Савицького знову поновили рекорд ліги цього сезону – вже 15 гру поспіль набирають залікові бали. Після 31 поєдинку «містяни» мають в своєму активі 50 очок та посідають друге місце у турнірній таблиці. Наступну зустріч чемпіон України ХК «Кременчук» зіграє також вдома на арені «Айсберг», 10 лютого о 18:00, проти «Білого Барсу».

З самого початку кременчужани обрушили на ворота суперника шквал атак, але відмінно грав воротар «Вовків». На 8-й хвилині юний Тимофій Савицький красивими фінтами все-таки обманув голкіпера та відкрив рахунок в матчі, закинувши свою другу шайбу в сезоні.

В середині другого періоду найкращий захисник-бомбардир ліги Сергій Дорофєєв, який один з багатьох посилив склад киян за останній час, фірмовим кидком пробив В'ячеслава Новицького. Однак ще до закінчення ігрового відрізка господарі в складі господарів відзначилися Дмитро Созонов ( у більшості) і Ілля Смирнов.

У третьому періоді «Кременчук» половину двадцятихвилинки провів у меншості, і гості мали чудову можливість цім скористатися. Кременчужани не тільки відбивалися, але і створювали непогані гольові моменти. Незадовго до закінчення основного часу Олександр Панков все таки скоротив відставання «Крижаних Вовків» до мінімуму, і на останній хвилині, враховуючи чисельну перевагу киян 5 на 4, гості у більшості випустили шостого польового гравця. Але Олександру Пуксу вдалося відправити шайбу в порожні ворота і встановити на табло підсумковий рахунок 4:2. Додамо, що у кінцівки матчу в кулачному бою зійшлися найкращий бомбардир кременчужан Андрій Денискін та канадець Кайл Хеффернан, де переможцем також виявився «містянин».

Нагадаємо, що 33-й тур чемпіонату УХЛ Паріматч почнеться в середу, 10 лютого. О 18:00 «Кременчук» прийме «Білий Барс» (трансляція на сайтах УХЛ та XSPORT.ua).

Фото

«Кременчук» - «Крижані Вовки» 4:2 (1:0; 2:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Савицький (Ворона), 08:14. 1:1 Дорофєєв (Панков), 31:12. 2:1 Созонов (Хрішпенц, Тютченко - більш.), 37:59. 3:1 Смирнов (Коробов, Яковлєв), 39:20. 3:2 Панков (Дорофєєв, Ш. Хеффернан - більш.), 53:24. 4:2 Пукс, 59:32.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов - Яковлєв, Хрішпенц - Варава, Грицьких - Толстушко, Александров - Алексюк; Кисельов (К) - Серанов - Орлов, Созонов - Пукс (А) - Тютченко, Савицький - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Смирнов - Денискін.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко); Жигалов - Дорофєєв (К), Макаров - Павлов, Сисоєв - Лучніков; Маландін - Сурін (А) - Панков (А), Хеффернан - Орлов - Хеффернан, Калинич - Неверов - Сібілевіч, Андрющенко, Черемнов.

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію