Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук втратить підприємців, а містяни почнуть труїтися самогоном – підприємці про заборону алкоголю у нічний час

 

11 октября 2018 12:05

Та наголошують на тому, що продавцям у такому випадку нічого не лишиться, як виїжджати закордон.

Сьогодні на сесію Кременчуцької міськради прийшли близько 20 містян із плакатами та проханнями – не позбавляти підприємців роботи через заборону продажу алкоголю у нічний час. Під час затвердження даного питання у порядок денний - частина містян підбігли до трибуни.

 «Ми представляємо інтереси представників та підприємців торгівлі міста. За тиждень зібрали близько 800 підписів поти заборони торгівлі алкоголем вночі. Ми б зрозуміли, якби закон поширився на всіх і був прийнятий задля здоров’я всіх. Але знаючи, що закон не поширюється на ресторани, кафе і розливайки. І, знаючи покупців, що ніхто не піде купувати пляшку пива за ціною горілки. Ви спровокуєте інший вид у місті: самогоноваріння. Якщо ви заборонете продаж вночі - у місті буде безліч точок такого продажу. І від цього не уникнути отруєнь та іншого. Ми продаємо сертифікований заводський ліцензійний алкоголь. Та працюємо з постачальниками, що мають сертифікати та дозволи його продавати. Ми постійно сплачуємо купу зборів», - звернулася до депутатів підприємиця Михайлова.

За її словами, у Кременчуці є місця, де постійно дебоширять одні і ті самі люди. Вони це роблять незалежно від того, що у їхньому місті немає точок продажу.

«Скажіть, якщо я продала у господарському магазині покупцеві сокиру, а він пішов та когось зарубав – я повинна йти по справі як співучасник?» - продовжила вона.

На ці слова мер міста перепитав, скільки акцизу платить за рік підприємиця та звинуватив її у незаконному продажеві з-під поли.

«Близько 40 тисяч», - відповіла вона.

Малецький додав, що таку суму вона мала би сплачувати за тиждень.

Інша жінка біля мікрофону повідомила, що місто втратить немалі кошти з 121 магазинів по місту.

«Акцизний збір із нас - місто за рік може і далі отримувати 1 млн 98 тис грн у бюджет щороку. Окрім цієї втрати, місця втратять близько 620 продавців, найманих робітників та приблизно 110 підприємців, так як нам треба буде звернути свій бізнес. Прошу нас усіх не лишати роботи і зняти питання з розгляду, так як ми усі можемо поїхати закордон у пошуках роботи», - наголосила інша підприємиця.

Мер погодився із пропозицією депутатів поставити питання на доопрацювання та нагадав адреси, де постійний дебош і нагадав про часні сектори, де кременчужани торгують паленою горілкою.

Про те, щоб підприємців не відправляли до Польщі – наголосила і правозахисниця Ніна Дашко.

Мер прогнозував, що питання можливо знімуть на доопрацювання та розглядатимуть його пізніше, після закінчення перерви.

Нагадаємо, кременчуцьких депутатів попередили про можливу еру самогоноваріння.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться