Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 31 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

 «Кременчукгаз» закликає талановитих художників до стріт-арту

Ми в Telegram

26 листопада 2019 08:00

В рмках мистецького проекту GazART.

Першу роботу в стилі настінного малярства, чи графіті, приватне акціонерне товариство «Кременчукгаз» вирішило випробувати на собі – хай звичайна промислова територія за допомогою стріт-арту перетвориться на своєрідну галерею. На сумних сірих парканах незабаром з’являться сюжети двох художників, які погодилися на співпрацю.

Про це повідомляється на сайті ПрАТ «Кременчукгаз».

Фоторепортаж розмістять незабаром, коли художники завершать свою роботу.

Як зазначив один із українських художників, «апогей графіті - задоволення - це коли ти малюєш один, другий, третій малюнок на стіні, а через 5-10 років зустрічаєш людину, яка каже, що саме ця стіна вплинула на її світогляд».
Десятки і сотні фахівців підприємства «Кременчукгаз» щоденно зайняті доволі суворою та відповідальною роботою, хоча в звичайному житті вони залишаються звичайними людьми, які потребують душевного комфорту. Отож, такі зміни мають повернути до позитивного сприйняття буденності.

Ініціатором проекту є голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, який забезпечив художників матеріалами для їх творчості.

«Ми маємо наміри розвивати ідею підтримки молодих митців та сподіваємося, що проект GazART вийде за рамки території підприємства і зацікавить містян. Обіцяємо розглянути будь-які креативні пропозиції», - повідомляють на сайті ПрАТ «Кременчукгаз».

Поділитися своєю майстерністю та залишити творчий слід в історії підприємства й загалом Кременчука, вирішили два талановитих художників.

Перша молода художниця - це Данііла Ніч (на фото) , яка навчається образотворчому мистецтву у викладачки Інни Мосієнко.

Данііла обожнює творчість і все що з ним пов'язане. Вона учасниця щорічних місцевих виставок у рамках відомого в Кременчуці та за його межами об'єднання «Нова провінція». Її роботи також можна знайти на вулицях міста у вигляді постерів та наліпок.

Саме зараз до 30 листопада 2019 р. виставку робіт Данііли можна побачити на 4 поверсі будівлі Головпоштамту на вул. Соборній,19 (в танцювальній студії з 17 до 20 год.)

«Передавати світ таким як він є, мені не цікаво, для цього є інші художники. Вони хочуть зупинити момент, додати трохи свого в реальність, їх очі як лінза, через які реальність трохи змінюється. Я ж прагну зображати ідеї і світ, який неможливо побачити, крім того як відчути або просто знати про нього», - вважає Данііла Ніч. 

Другий художник - 21-річний Олег Івлєв (на фото), який є каліграфістом.

Саме він створив логотип проекту GazART. Разом із Даніілою вони виконали перший сюжет у стилі стріт-арт на території підприємства. А тепер Олег планує зробити окрему роботу - на іншій площині під відкритим небом.

Він учився в Решетилівському художньому професійному ліцеї, закінчив художню школу, вивчав готичну каліграфію. Нині працює в розпліднику рослин, формуючи декоративні кущі та дерева.

У свої роботи художник вкладає філософський зміст та вважає, що слова мають велику силу, бо коли людина читає їх, то налаштовує себе на позитив.

«Для мене поліграфія, це динаміка, ритм, стиль, форма, поєднання кольору. Кожна буква неповторна. А різноманіття інструментів та матеріалів так і надихають!» (@oleg.sone)

Нагадаємо, Стіни Кременчукгазу стають веселішими.

Катерина Синьова

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися