
Трухляві дерева жахають кременчужан.
Сьогодні, 25 березня, у Фейсбуці кременчужанка Ірина Жила оприлюднила фотографії території дитячого садка №41.
Там і досі не прибрали старезну тополю, яка не витримала поривів вітру і впала минулої п'ятниці, 22 березня.

Людей обурює, що минуло два дні, а деревину не прибрали. І де сьогодні гуляти дітям.
Головне, що коли впало дерево, то нікого в дитсадку не було.
Та найбільше обурює кременчужан, що на території самого дитсадочка і навколо росте не одне таке дерево.
"25 березня, ранок, 41 дитсадочок, веду внучку в садочок! Жах! Все подвір'я садочку в таких деревах!" - пише жінка.

Кременчужан дивує і те, що невже цих тополь не бачили комунальники. Адже зовсім нещодавно на вулиці Вадима Пугачова обчикрижили дерева. А тут трухляві тополі - вбивці і до них немає справи?
Світлана Павленко






























































