Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 30 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани можуть повідомляти про корупцію на цілодобову спецлінію НАЗК

 

28 ноября 2017 15:55
Кременчужани можуть повідомляти про корупцію на цілодобову спецлінію НАЗК

Повідомлення приймаються безпосередньо працівниками і в автоматичному режимі.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало прийом повідомлень про корупцію на спеціально створену телефонну лінію у цілодобовому режимі.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

«Відтепер створена у Національному агентстві спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію +38(044)200-06-91 працює у цілодобовому режимі», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, з 9.00 до 18.00 – з понеділка по п’ятницю включно повідомлення про корупцію приймаються безпосередньо працівниками Національного агентства. А з 18.00 до 9.00 з понеділка по п’ятницю та в неробочі дні (святкові та вихідні) повідомлення приймаються в автоматичному режимі через автовідповідач.

При повідомленні через автовідповідач необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку особу, що повідомляє про цей факт, бажаєте отримати відповідь, а також прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення, і обставини його вчинення.

У НАЗК нагадали, що повідомлення повинно містити інформацію, яка стосується конкретної особи, та фактичні дані, які можуть бути перевірені Національним агентством з питань запобігання корупції в межах повноважень, визначених статтею 11 Закону України "Про запобігання корупції".

 

За матеріалами ЗМІ

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться