Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Кременчужанка, чемпіонка світу, Європи, України IFBB, МСМК Світлана Гордієнко на самому престижному турнірі з бодібілдингу у США здобула золоту та срібну медалі

2 березня 2024 09:45

Фотофакт.

Кременчужанка, тренерка, чемпіонка світу, Європи, України IFBB, МСМК Світлана Гордієнко гідно представила нашу Україну на самому престижному турнірі з бодібілдингу і здобула у Америці, на Іграх Арнольда Шварценеггера, золоту та срібну медалі.

Про це вона сповістила на своїй сторінці у Фейсбуці.

До США спортсменка поїхала з віцепрезидентом федерації бодибілдингу України, президентом Полтавської IFBB Олександром Гордієнком, який завжди підтримує жінку.

Доповнено.

Олександр Гордієнко повідомив "Кременчуцькій газеті" подробиці змагань.

"29 лютого - 1 березня у рамках фестивалю Арнольд Класік у місті Колумбус США пройшли змагання з бодібілдингу, де нашу країну представляли кременчужанка, вихованка спортивного клубу "Нафтохімік" Світлана Гордієнко і харківський атлет Дмитро Воєводчук.

У Світлани золото в категорії фігура майстри 40 років +  та срібло в категорії жінки до 157 см.

Дмитро здобув золото в категорії менс фізик понад 180 см та став абсолютним переможцем, отримавши карту атлета",- сказав пан Гордієнко.

Ми вітаємо тренера Олександра Гордієнко та його вихованку і дружину з досягнутими результатами, а також велика подяка Олександру Вікторовичу Лабзіну за підтримку в організації поїздки кременчуцьких спортсменів на змагання.