Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Кременчужанка зіткнулась із проблемами при участі в державній програмі «Муніципальна няня»

27 березня 2019 14:40

Програму затвердили, а механізм участі не відпрацювали.

26 березня до Кременчуцької газети звернулась кременчужанка Анжеліка Ботова, яка вирішила взяти участь у державній програмі «Муніципальна няня». Жінка має маленьку дитину і підпадає під усі умови.

Анжеліка розповіла, що ознайомилась з умовами програми на сайті Міністерства соціальної політики, зібрала необхідні документи і подала в управління праці і соцзахисту населення Автозаводського району, що знаходиться на проспекті Свободи, 66.

"Хочу розповісти як працює програма «Муніципальна няня». Подала документи на неї ще 13 березня цього року. Згідно з постановою, документи повинні передати на Полтаву та розглянути протягом 10 днів. А потім - дати письмову відповідь. Мої документи лежать до цих пір в Кременчуці. Кажуть, у них не працює програма. Тобто, державна постанова не діє?", - дивується жінка.

А ще кременчужанка нагадує, що відповідно до затвердження Уряду, програма повинна діяти з січня. Та й тут є колізії.

«Але порядок прийняли аж 30 січня цього року. Смішно, те що закон діє, а  порядку немає.  Далі у нашому управлінні (управлінні праці і соцзахисту населення Автозаводського району, - авт.) до березня ще місяць не приймали документи. Скільки не телефонувала, була відповідь «Немає вказівок».І вже коли в березні сказали, що  можна було подати документи -  подала. Тепер вони навіть не відправили їх на погодження», - розповіла вона про свій досвід.

Журналісти звернулись за роз’ясненнями ситуації в департамент соцзахисту населення і питань АТО.

Заступник директора департаменту Олена Павлова повідомила, що двоє кременчужан звернулось з пакетом документів для участі у державній програмі «Муніципальна няня».

Вона підтвердила, що документи кременчужан, які виявили бажання брати участь у програмі, не можуть направити далі. Адже з Міністерства соціальної політики ще не отримали комплекс підтримки для внесення даних кременчужан до участі в вищезгаданій програмі.

Але запевнила, що у обох кременчужан - бажаючих до участі у програмі, з документами немає жодних проблем. І відрахування на муніципальну няню йтимуть із дня звернення. У випадку Анжеліки Ботової, із 13 березня.

Та пояснила, що такі проблеми не лише в Кременчуці, а й в інших українських містах.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися