Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кримінальна маніпуляція міської влади або Як місцеві "Остапи Бендери" брали паузу, щоб викрутитися з незаконої ситуації щодо позбавлення депутата Піддубної голосу

 

11 января 2019 09:45

У відповіді Кременчуцькій газеті Руслан Шаповалов написав, що 12 грудня рішення з питання позбавлення права голосу не приймалося.

12 грудня на сесії міськради Кременчука депутати позбавили права свою колегу Оксану Піддубну голосувати. Тоді почалось все з того, що "фіолетова" активістка Ольга Лапа дозволила собі викрикувати образливі слова під час виступу депутатки міськради Оксани Піддубної.

А далі міський голова Кременчука Віталій Малецький не дав договорити депутатці промову. Оксана Піддубна вимагала дати їй слово. На це не відреагували. 

У перерві зібрали позачергове засідання постійної депутатської комісії з питань Регламенту, під час якої було винесено рекомендацію щодо позбавлення депутатки Оксани Піддубної права брати участь у засіданні сесії. А також зобов’язати начальника відділу поліції Кременчука Сергія Терелу притягти жінку до адмінвідповідальності. Рішення підтримали одноголосно всі члени постійної депутатської комісії. 

Уже під час продовження сесії мер В.Малецький поставив на голосування це питання і депутати більшістю вирішили видалити Оксану Піддубну із сесії. І протягом двох днів вона була присутня в залі, однак не мала права голосувати.

Проте зараз молода команда Малецького почала викручуватися з ситуації, яку самі ж і створили, і проказує фігури найвищої акробатики, маніпулюючи документами.

Так, відома у місті правозахисниця Ніна Дашко подала запит на отримання інформації щодо скандального питання позбавлення пані Піддубної права голосу.

Як пише Нина Дашко у Фейсбуці, відповідь їй надійшла.

«Зверніть увагу : 
1.на зміст відповіді (з якої вбачається, що місцеві "остапи бендери" взяли паузу, щоб подумати як перекрутити факт позбавлення депутата голосу, як зманіпулювати, щоб вийти "сухими з води")
2. на текст так званого "протоколу" з якого не зрозуміло, в чому вина, що саме порушила депутат міської ради О.Піддубна. Як на мене, це не протокол а папірець ні про що»,-
пише Нина Дашко і викладає фотографії відповідей з мерії.

З цих документів ми бачимо, що на засіданні регламентної комісії вирішено винести на розгляд сесії ПРОЕКТ РІШЕННЯ про позбавлення депутата О.Піддубної права брати участь у роботі сесії.

Виходить, проект таки був і саме його голосували депутати!
Далі у відповіді за підписом керуючого справами виконкому Руслана Шаповалова зазначається, що матеріали сесії обробляються і згодом будуть надані запитувачу.

Проте мерія надає дані відносно того, хто з депутатів і як голосував за рішення про позбавлення О.Піддубної голосу.

 

 

Але вже згодом у відповіді Кременчуцькій газеті той же пан Шаповалов пише, що 12 грудня рішення з питання позбавлення права голосу не приймалося і надати його копію влада не може!

 

Ось такі жонглювання документами проводить кременчуцька міська влада на чолі з Віталієм Малецьким.

«А все дуже просто. Вони злякалися Піддубної. Вони зрозуміли, що вона піде до суду і його виграє! Стовідсотково виграє, адже була порушена процедура винесення питання і регламент ради. Аби Піддубна не стала жертвою влади, команда Малецького відіграла назад. Це кримінальна маніпуляція міської влади»,- говорить Ніна Дашко.

Вже у Фейсбуці вона пише: «А може я поспішила порівняти їх з літературним героєм Остапом Бендером? Як на мене, літературний персонаж, у порівнянні з кременчуцькими, відпочиває».

Варто нагадати, що раніше з подачі голови регламентної комісії Віталія Таценюка у міській раді Кременчука розгорівся "психіатричний скандал". 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться