Кременчуцька газета
Понеділок, 26 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

КВБЗ спростовує свою провину в «газіровці» опалення на Раківці

7 грудня 2023 12:30

Відповідь на наш лист від керівництва «КВБЗ».

Наприкінці листопада і на початку грудня мешканці Раківки скаржилися в редакцію на неякісну послугу з опалення квартир. Тоді ж цю проблему визнав і міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Очільник міста підтвердив, що в деяких будинках на Раківці дійсно є проблеми з опаленням.

«Є питання «газіровки» - суміш води з повітрям в мережі. Комунальники стравлюють повітря. Проблему визнаємо і працюємо над вирішенням», - сказав мер.

Разом з тим, Малецький поки не знає, чи буде зроблено перерахунок за неякісну послугу.

«Кременчуцька газета» направила запит виробникам та транспортерам тепла.

Сьогодні ми отримали відповідь на наш лист від керівництва «КВБЗ».

«З початку опалювального періоду 2023/2024 на виконання рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №2299 від 23.10.2023 ПАТ «КВБЗ» відповідно до умов Договору купівлі-продажу теплової енергії в гарячій воді між ПАТ «КВБЗ» та КП «Теплоенерго» вчасно 30.10.2023 відновив подачу теплоносія в теплові мережі КП «Теплоенерго» та безперервно забезпечує подачу теплоносія для всіх категорій споживачів мікрорайону Раківка.

Скарги мешканців мікрорайону Раківка на відсутність опалення в оселях через наявність повітря в системі теплопостачання, а в деяких будинках, навпаки, на температуру, що сягала 30°С, почали надходити ще з початку подачі теплоносія до осель, про що 14.11.2023 ПАТ «КВБЗ» і повідомило офіційним листом міську владу.

ПАТ «КВБЗ» є надійним виробником теплової енергії і дотримується всіх необхідних вимог щодо якості подачі теплоносія в теплові мережі КПП «Теплоенерго» для потреб мешканців мікрорайону Раківка. Умови Договору купівлі-продажу теплової енергії в гарячій воді між ПАТ «КВБЗ» та КП «Теплоенерго» №4313/082023/с від 31.07.2013 щодо якості теплової енергії виконуються в повному обсязі. Температурний графік теплоносія неухильно витримується. У даний час тиск теплоносія на подачу складає 6,3 кгс/см2 температурою 80°С, на зворотньому теплоносії 2,2 кгс/см2.

Враховуючи вищевикладене, вважаємо, що скарги мешканців мікрорайону Раківки не пов'язані з роботою ТЕЦ КВБЗ і можуть бути викликані лише наявністю повітря в системі теплопостачання в окремих стояках опалення. Таким чином, для повноцінної циркуляції теплоносія, фахівцям управляючої компанії необхідно терміново виконати скидання повітря з системи опалення, про що вже повідомлялось раніше»,- сказано у листі.

Також на наше запитання щодо перерахунку за неякісно надану послугу на підприємстві повідомили: «Щодо вашого запиту стосовно перерахунку за послуги з теплопостачання споживачам мікрорайону Раківка повідомляємо, що ПАТ «КВБЗ» не мас договірних відносин з кінцевими споживачами та подає теплоносій в теплові мережі КП «Теплоенерго», а вже воно, у свою чергу, здійснює надання послуг з теплопостачання мешканцям мікрорайону Раківка,

Також звертаємо увагу на те, що ситуація з наявністю повітря у деяких стояках системи теплопостачання викладена у Вашому запиті виникає з року в рік, про що наше підприємство постійно інформує КП «Теплоенерго» та міську владу м.Кременчука».

Нагадаємо, Мешканці Раківки обурені: батареї холонуть, а чи буде перерахунок?

Влада Кременчука визнала проблему з опаленням на Раківці й розбирається в ситуації.

Яка «газировка» тече в мережах у мешканців Раківки

 

 

Клим Соколов 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися