Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 18 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Лайфхак для кременчужан: як правильно зараз оплатити за світло

 

30 января 2019 16:00

Сплата за електроенергію, отриману в січні, автоматично приєднає споживача до послуг двох підприємств – електропостачальника та розподільчої компанії.

З  1 січня  2019 року ПАТ «Полтаваобленерго» більше не постачає кременчужанам електроенергію. Зараз функції покладено на ТОВ «Полтаваенергозбут».

На офіційному сайті Полтаваобленерго розмістили пам'ятку, як тепер споживачам платити за електроенергію.

Як продовжити споживати електроенергію з 1 січня 2019 року?

Усім споживачам необхідно укласти договір про надання послуг із розподілу електроенергії з ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та договір на постачання електроенергії з ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ». Але підписувати паперові екземпляри документів не обов’язково. Держава передбачила спрощену процедуру приєднання: споживачеві варто лише продовжити користуватися послугами. Сплата за електроенергію, отриману в січні, автоматично приєднає споживача до послуг двох підприємств – електропостачальника та розподільчої компанії.

Як і куди потрібно передавати покази лічильника?

У цьому питанні нічого не змінилося. Як і дотепер, покази варто передавати до ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Робити це потрібно не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим. Користуйтеся найбільш зручним для вас способом:

  • через меню «Передати покази» на сайті компанії;
  • зателефонувавши до Кол-центру ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО за номерами: (0800) 305-035 (безкоштовно), (0532) 510-910, (050) 305-99-10, (097) 20-20-207, (093) 17-02-533 (за тарифами оператора зв’язку);
  • через онлайн-сервіс «Ваша абонентська книжка»;
  • через чат-бот «ПолтаваОблЕнерго» у месенджері Telegram – @PltOblEnergo_bot;
  • через мобільний додаток POE24, який доступний для завантаження у Google Play Market.

На який рахунок сплачувати за спожиту електроенергію у банківських відділеннях та через систему Інтернет-банкінгу.

За електроенергію, використану до 01.01.2019 року, необхідно розрахуватися з ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». За послугу, спожиту у січні і наступних місяцях, варто платити на рахунок ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ». Провідні банки України автоматично змінили реквізити на рахунок нової постачальної компанії. Серед них: Індустріалбанк, Ощадбанк, Полтава-Банк, ПриватБанк, Мегабанк, Таскомбанк, Райффайзен Банк Аваль, ПУМБ, А-банк, Промінвестбанк. Касири цих банків відправлять оплату за електроенергію на новий, правильний рахунок. Нові реквізити є і у відділеннях Укрпошти. Також вони вказані на рахунку за електроенергію.

Під час оплати наголосіть касиру, що оплату варто надіслати на рахунок ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ». Це допоможе уникнути помилки.

Якщо Ви користуєтеся Приват24, у сервісі автоматично внесені нові реквізити. В системах Інтернет-банкінгу інших банків необхідно вручну змінити реквізити: Отримувач: ТОВ «Полтаваенергозбут», МФО 331467, р/р 26033300660000 у фiлiї ПОУ АТ «Ощадбанк», ЄДРПОУ 42223804.

Якщо на рахунку ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» є переплата. Як її можна повернути?

Переплату можна або перерахувати на особовий рахунок у ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» в рахунок подальшої оплати за електроенергію, або на банківський рахунок. У будь-якому випадку варто звернутися у районну філію ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» і подати заяву на переведення коштів.

Як писала Кременчуцька газета раніше, з  1 січня  2019 року ПАТ «Полтаваобленерго» більше не постачає кременчужанм електроенергію. Зараз функції покладено на ТОВ «Полтаваенергозбут».

Читайте: Як кременчужанам платити тепер за електроенергію: чи не зникнуть гроші.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться