Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Лєднік привітав тих, хто безкорисливо робить добро: він впевнений, що завдяки підтримці волонтерів Перемога обов’язково буде!

5 грудня 2023 15:15

Вручив грамоти волонтерам, подарував їм квіти та солодощі.  

Сьогодні, 5 грудня, відзначають Міжнародний день волонтера. Для України це свято вже котрий рік поспіль є вкрай актуальним. В умовах воєнного стану поняття «волонтер» набуло ще важливішого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечували та продовжують забезпечувати надійний тил військовим і підтримку вимушеним переселенцям.

Українські волонтери довели усьому світові, що, згуртувавшись, можна робити на перший погляд неможливі речі – знаходити дрони та тепловізори, байрактари та супутники для захисників, плести маскувальні сітки, готувати та відвозити на передову тонни їжі, знаходити необхідні медикаменти, поповнювати запаси крові та ін. Цю невтомну щоденну працю наші волонтери роблять за покликом серця.

З нагоди Дня волонтера мешканців Кременчука, хто безкорисливо робить добрі справи та допомагає наблизити нашу перемогу - сьогодні привітав начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Для цього він приїхав до офісу громадської організації «Шлях до людей» і висловив вітання всім присутнім волонтерам, хто безкорисно робить добро.

О.Лєднік впевнений, що завдяки підтримці волонтерів, Перемога обов’язково буде!

«Ваша праця, це капелька, але таких капельок тисячі і вклад кожного з вас забезпечує нашу Перемогу!» - сказав О.Лєднік.

Після цього він вручив грамоти волонтерам і подарував їм квіти та солодощі.  

А далі деякі волонтери розповіли про себе.

Так, переселенка з Луганська Катерина Черепок розповіла, що зі свого будинку, який зараз зайняли вороги, переїжджала з міста в місто і оселилася в Кременчуці, а до офісу, де плете разом з іншими сітки, її тягне, наче магнітом.

«У мене донька в Києві народила і туди треба, але сюди тягне, як магнітом. Тут добрі люди. Ми допомагаємо ЗСУ. У мене зять в ЗСУ. Ми чекаємо на Перемогу!»- каже пані Катерина.

У дружньому колективі офісу працює і Віктор Бабченко. Його кременчужани знають вже давно, бо саме він прибирав, безкоштовно наводив благоустрій на вулицях міста, прибираючи зупинки чи наводячи лад у скверах міста.

Тепер він наближає перемогу, допомагаючи воїнам ЗСУ. Він не приховує, що його життєве кредо саме допомагати людям і робити місто кращим, як це робив народний мер Олег Бабаєв.  

Нагадаємо, Сьогодні Лєдніка волонтери навчали плести маскувальні сітки

«Ми робимо це, аби війна не прийшла в кожен дім»: кременчуцькі волонтери отримали подяки та грамоти від Біленького та Колотієвського

 

 

Олег Булашев

Відео Олександра Попенка

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися