Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Лікарня Горішніх Плавнів отримала рентген-систему та два операційні електро-гідравлічні столи від компаніїї Ferrexpo

 

11 августа 2020 08:00

Благодійна підтримка міських лікувальних закладів Горішніх Плавнів від групи Ferrexpo — насправді безпрецедентна і грандіозна. Таким досвідом навряд чи може похвастати будь-який інший периферійний лікувальний заклад України. Дякую Костянтину Валентиновичу Жеваго. Дякую Ferrexpo, які затвердили на комітеті соціальної відповідальності наші пропозиції.

13 мільйонів гривень! Сама така загальна вартість обладнання, яке отримала цьогоріч міська лікарня Горішніх Плавнів у якості благодійної допомоги від групи Ferrexpo. Такий обсяг технічної модернізації дозволив кардинально змінити і осучаснити роботу багатьох відділень закладу. Днями чергове свято відзначав операційний блок. Туди доставлено мобільну рентген-систему та два операційні електро-гідравлічні столи вартістю понад три мільйони гривень.

]

 У адміністрації та лікарів міської лікарні сьогодні знову піднесений настрій. Причина цьому — більш ніж суттєва. Віднині хірургам, травматологам, гінекологам працювати буде легше і приємніше.  

 «Сьогодні у нас радісна подія – ми отримали чергову гуманітарну допомогу від наших партнерів з Ferrexpo. Це - два операційних електрогідравлічних столи, вартість кожного – півмільйона гривень. Ми закриваємо всі необхідні операції, які проводяться в нашій міській лікарні», - сказав Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

Один зі столів вже встановлено у операційному блоці хірургічного корпусу, а інший — у операційній пологового відділення міської лікарні. Таким чином, потребу закладу в  такому обладнанні повністю задоволено. Ще б пак: воно суттєво полегшує роботу хірургів під час проведення операцій.

«Можливості просто не обмежені: це і комфортно для пацієнта і найголовніше – це зручно і функціонально для людей, які рятують життя, які відновлюють здоров’я, які проводять хірургічні операції найрізноманітніших напрямків – це й урологічні, хірургічні, травматологічні. І цей стіл польського виробництва відповідає на сьогоднішній день всім нормам, які необхідні в Європейському союзі при проведенні хірургічних операцій», - веде далі Д.Биков

Оперативні гідравлічні столи зручні і функціональні, ложе має 5 автономних регульованих секцій, проникних для рентгенівських променів. Це дозволяє швидко і зручно робити знімки пацієнта просто під час операції.

 «Можна використовувати в хірургічних операціях, в лапароскопії, в проктології, при гінекологічних операціях, при урологічних. Його функціональність пов’язана з тим, що основа ділиться на секціїі кожна секція є рухомою, тобто в залежності від типу операції, стіл можна складати і розкладати. Основний плюс – в ньому є електричний привід, що значно спрощує умови використання» – пояснив Ростислав Брикса, лікар-хірург КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні»

Безцінний гідравлічний стіл і для проведення гінекологічних операцій, зокрема — кесаревих розтинів.

«Дозволяє знеболити жінку при переміні положення її тіла і при цьому використовується мінімум препаратів для знеболювання… При складному кесаревому розтині (глибоке витягнення) нам допомагає у найкоротші терміни робити оперативні втручання і відповідно – мінімум травматизації як для жінки, так і для дитини», - говорить Людмила Смаженко, медичний директор КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні»

На цьому вартісні подарунки від Феррекспо лікарні Горішніх Плавнів не закінчуються. Окрім гідравлічних столів операційний блок отримав ще більш дороге та необхідне під час оперативного втручання обладнання: мобільну рентгенівську систему ІМАКС типу С-дуга.

«Дуже цінна при проведенні будь-яких операцій мобільна система… Вартість такого медпрепарату понад 2 млн грн. Це дуже великі для нас гроші. Дякую Костянтину Валентиновичу Жеваго. Дякую Ferrexpo, які затвердили на комітеті соціальної відповідальності наші пропозиції. І ось не пройшло й двох місяців, як ми бачимо вже цей апарат», - розповідає міський голова Горішніх Плавнів

Цінності цьому апаратові надають не вартість та форма, а його можливості. Цифрова рентгенологічна трубка японського виробництва дозволяє робити високоякісні знімки просто під час операції і водночас транслювати їх на три монітори.

За рахунок мобільності та функціональності апарату знімки під час операції можна робити у будь-якій ділянці та проекції тіла пацієнта.

«Це фантастика — коли лікарі під час операції бачать динамічне рентген-зображення», - зазначає міський голова.

Благодійна підтримка міських лікувальних закладів Горішніх Плавнів від групи Ferrexpo — насправді безпрецедентна і грандіозна. Таким досвідом навряд чи може похвастати будь-який інший периферійний лікувальний заклад України. Тож, місцеві медики в захваті від змін.

«За ці півроку, що ми отримуємо медичне обладнання (ми справді отримали на 13 мільйонів гривень) від компанії Ferrexpo – це дійсно майже кожен тиждень ми презентуємо нове обладнання. Це полегшує як роботу наших лікарів, так і покращує стан здоров’я наших пацієнтів… Лікарі дуже задоволені таким обладнанням і вдячні місту та корпорації Ferrexpo за такі подарунки», - говорить М.Крівченко

 Дмитро Биков розповів, що група Ferrexpo та Костянтин Жеваго особисто завжди дослуховуються до його звернень щодо придбання нового обладнання для потреб лікувальних закладів Горішніх Плавнів. 

Нагадаємо, Кременчуцькі лікарні отримали дороговартісне і ексклюзивне обладнання від Біланівського ГЗК компанії Ferrexpo

Нагадаємо, караван Ferrexpo відвантажив Першій міськлікарні Кременчука допомогу

Біланівський ГЗК компанії Ferrexpo передав лікарні «Кременчуцька» чергову партію допомоги для боротьби з коронавірусом

Губернатор Полтавщини Синєгубов: «Завдяки Ferrexpo та безпосереднью Костянтину Жеваго ми отримали матдопомогу у повсякденній боротьбі з коронавірусом»

Керманич Полтавщини Олег Синєгубов пообіцяв свою підтримку щодо подальшого розвитку виробничого процесу ГЗК групи «Ferrexpo»

 

 Наталія Манько

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться