Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Ляшко: Тимошенко підписала кров’ю українців угоду з кремлівським дияволом

 


8 грудня 2016 11:20

Лідер Радикальної партії вважає, що керівниця парламентської фракції «Батьківщини» «засліпла від жаги влади і нічого вже не бачить».

«Я дуже злий на Юльку. Ця московська зозуля у вишиванці у своїй ненаситній жадобі влади змовилася з кремлівськими чортами. У своїх брудних провокаціях кремлівська агентура в Україні - Тимошенко, Медведчук, Бойко, Льовочкін, сепаратистський «Інтер» - намагалися використати втемну мого побратима, Героя України Юрія Шухевича», - заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«А ще пропоную забрати у Президента і передати парламенту право надавати українське громадянство. Бо Порошенко роздає наше громадянство наліво-направо кожному бомжу. Ми зробимо так, щоб український паспорт був найбажанішим у світі!

Тимошенко підписала кров’ю українців угоду з кремлівським дияволом: влада в обмін на знищення України.

Якби переді мною постав вибір - гроші від Путіна і влада на уламках країни або збереження України ціною відмови від влади, я без вагань обрав би останнє. Висаджував би капусту, як римський імператор Діоклетіан.

Спершу про Україну треба думати, а потім про себе. А Юлька засліпла від жаги влади і нічого вже не бачить. Московська зозуля!» - підкреслив депутат Верховної Ради.

«Тимошенко, сидячи в рясі «Луї Вітон», заявила, що прощає всіх, хто її критикує. А я її не прощаю! За вкрадені з Лазаренком ще в 1996 році і виведені з України в офшори мільярди доларів; за зраджену у 2008 році Грузію, віддану нею із сміх..йочками на поталу своєму другу Путіну; за російський газ по 500 доларів за тисячу кубів, за який «Газпром» вимагає зараз від України 40 мільярдів доларів; за змову з Януковичем і переписування у 2009 році Конституції України в жадобі залишитися при владі; за заклик у 2014 році не противитися Путіну, коли його зелені чоловічки захоплювали Крим.

Я не прощаю Юльку за те, що зараз вона на гроші Путіна, як сто років тому Ленін на гроші німецького кайзера, намагається захопити владу в Україні, використовуючи абсолютно обґрунтоване невдоволення людей дебільною політикою влади. На реалізацію цього плану Путіна-Тимошенко по знищенню України працює вся кремлівська агентура - Медведчук, Бойко, Льовочкін, Вілкул, сепарський «Інтер».

Витягнута з нафталіну московська зозуля, яка заради влади породичалася з кремлівськими чортами, намагається переконати українців, що вона єдина альтернатива Порошенку. Але вона не здатна зупинити Порошенка і його антиукраїнську політику, бо вони одного олігархічного поля ягоди - Тимошенко, Лазаренко, Янукович, Порошенко, Кучма. Всі ці люди - минуле України, яке не може бути нашим майбутнім. Бо українці 100% заслуговують на краще майбутнє!

За антидержавну діяльність вимагаю від Президента Порошенка позбавити Тимошенко українського громадянства. Нехай її близький давній друг Путін дасть їй російське громадянство, а разом з ним – звання Героя Росії за підривну діяльність в Україні», - наголосив Олег Ляшко.

На правах реклами

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися