
Новий проект.
Громадська організація «Соціальний барометр», яку вважають близькою до нині діючої влади Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким, у липні 2020 року в місті методом телефонного інтерв’ю провела опитування 800 респондентів віком старше 18 років, які планують голосувати на місцевих виборах.
Серед запропонованого списку ймовірні кандидати на посаду міського голови міста Кременчука, звісна річ, є кандидатура Віталія Малецького. Але! Він у опитуванні значиться, як висуванець партії «За майбутнє», членом фракції якої у парламенті є патрон мера - нардеп-тушка Юрій Шаповалов.
Виходить, «Соцбарометр» вже знає, від кого піде мер на вибори і це не його ручна партія «Поруч», а новий проект, пов’язаний з Ігорем Коломойським.
Нардеп-тушка Шаповалов став членом фракції «Партія« За майбутнє»
Олег Булашев


































































