Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Четверг, 4 Червня 2026

Ви є тут

Малецький пояснив, чому кременчуцьким дітлахам доводиться кататися в покинутій будівлі й куди йдуть гроші громадян

4 серпня 2023 09:45
Перегляди: ...

Замість ролердрому, у міської влади є більш нагальні проєкти Громадського бюджету, такі як доріжка в парку Миру.

Вчора, 3 серпня, пройшов перший прийом громадян міським головою Кременчука Віталієм Малецьким. Спочатку з запізненням у 40 хвилин він почався в маленькому кабінеті мерії, потім – у більшому – у сховищі під час тривоги. Кременчужани мали можливість розповісти про свої та загально міські проблеми, вирішенням яких може зайнятися місцева влада.

На прийомі громадян, крім міського голови, були присутні високі чини нашого міста:

- директорка департаменту соцзахисту Марина Доценко;

- директор департаменту освіти Геннадій Москалик;

- директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа;

- керівниця апарату міського голови Світлана Пищита та ін.

До кабінету на прийом до мера потрапила Ольга Пономаренко – кременчужанка, яка живе на вул. Василя Стуса. Маючи активну громадянську позицію, жінка прийшла відстоювати право жителів правобережжя на реалізацію проєкту Громадського бюджету (ГБ) – створення ролердрому. Два роки поспіль автори проєктів з Крюкова та Раківки збирали голоси для створення ролердромів, і двічі ці проєкти вигравали. Але жодної схожої локації на правому березі міста досі не встановили.

Пані Ольга нагадала усім присутнім, на що міська влада витрачала гроші з бюджету:

- груші по 11 175 грн за саджанець;

- тополі по 8 000 грн за саджанець;

- меблі в укриття мерії;

- пилосмок для автівок за майже 185 000 грн;

- ремонт та обслуговування авто – 945 000 грн;

- рамки для виконкому за 50 800 грн;

- цукор, чай та каву на понад 26 000 грн.

Ольга Пономаренко також зазначила, що кошти з бюджету витрачають на кущі, траву, цукор, рамки для фото й пальне для поїздок. Але не виділяють 2 400 000 грн для створення ролердрому в нашому місті. Через це діти з Крюкова катаються на роликах та самокатах у покинутій будівлі на території Крюківського парку.

Віталій Малецький відповів, що ролердрому до Перемоги не буде. Також планують зняти фінансування з трьох проєктів ГБ, які передбачають ремонт та оновлення об’єктів нашого міста. Зараз на правобережжі є інша ціль, на яку направлять кошти – це мультимедійне обладнання за 381 000 грн для однієї зі шкіл.

Ще один із пріоритетів у реалізації проєктів ГБ – це інклюзивна бігова доріжка в парку Миру авторства кременчуцької спортсменки Ольги Ляхової.

Зазначимо, що під час слухання однієї зі скарг, пов’язаної з проєктом Громадського бюджету (ГБ), був присутній завідувач сектору підтримки партисипативних практик Євген Перевезенцев. Якщо по-простому – координатор Громадського бюджету. Ще до початку прийому громадян Віталієм Малецьким, пан Євген пояснив Кременчуцькій газеті, що у нашому місті під час війни реалізація проєктів ГБ не проводиться, а лише віддаються борги підрядникам, які завершили роботи до повномасштабного вторгнення.

Але міський голова сказав геть протилежні речі. Тож або Євген Перевезенцев не знав про Громадський бюджет, за який відповідає, або не хотів говорити.

Нагадаємо, Доведеться відповідати: з 1 серпня відновлюється прийом мера Кременчука та його замів.

Увага: прийом міського голови Віталія Малецького перенесено на кілька годин вперед.

Ролердрому у Крюкові знову не щастить: гроші знімають на інший проект (Доповнено).

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися