Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 29 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький просить робити знижку на агресивність директора комунального Міського саду Дедюріна


25 сентября 2017 15:25

«Якщо про Дедюріна заходить мова – я вже не знаю, що від нього чекати».

Сьогодні ЗМІ поцікавилися у мера Кременчука: як він розцінює не зовсім адекватну поведінку директора Міського саду Віталія Дедюріна по відношенню до відвідувачів, яких називав «алкашами Міського саду», і до журналістів, фото яких розвішував разом із надписами.

«Якщо про Дедюріна заходить мова – я вже не знаю, що від нього чекати», - відповів мер, натякаючи, що Дедюрін, напевно, став головним болем.

Також Малецький зауважив, що у горезвісного директора комунального підприєства - військове минуле, а через це, за словами мера, йому варто робити знижку.

«Щоб ви розуміли – він людина військова, пройшла військові конфлікти, і може не деякі речі реагувати дещо емоційно, тобто, робіть на це знижку», - попрохав Малецький.

«Тобто, мордобой та погрози – це нормально?» - запитали журналісти, маючи на увазі хапання за обличчя рибалку, якому він ще й на очах у дитини на частинки поламав вудку.

На що мер «з’їхав», мовляв, з тим, кому Дедюрін зламав вудку, він уже друзяка.

А щодо розвішаних фотографій журналістів з обвинуваченням, так мер, хоч і не схвалює дії свого підлеглого, розцінює це, як сприяння популярності. 

Цікаво, чому б у такому випадку пану Дедюріну не розвішувати фото градоначальника з надуманими обвинуваченнями на парканах Міського саду?

У свою чергу зауважимо, якщо у Дедюріна немає медичних обмежень для роботи на посаді керівника комунального підприємства, то і поводити себе директор має відповідно посаді. У іншому випадку, чому агресивна людина, взагалі таку посаду займає?

Нагадаємо, кременчуцька поліція відкрила кримінальне провадження за фактом переслідування журналістів.

Раніше повідомлялося, як «фаворит» журналістів Кременчука Дедюрін кущі та дерева для Міського саду купляв: дорого та «задніми числами»

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться