Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Матері, чий син вдарив у школі однокласника, суд виніс попередження

6 мая 2019 11:35

На судове засідання жінка не з’явилася.

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Полтавської області Олександр Маханьков розглянув матеріали, що надійшли з відділення поліції №1 Кременчуцького відділу поліції про притягнення до адмінвідповідальності 49-річної кременчужанки за ст. 184 ч.1 КпАП України «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Як сказано в постанові суду, яка розміщена в реєстрі судових рішень, 3 квітня 2019 року жінка неналежно виконувала свої обов’язки, щодо виховання свого сина - 21.01.2005 року народження, який 18 березня цього року близько 13.20 у приміщенні школи №29 вдарив свого однокласника.

Відповідно до ст. 184 ч.1 КУпАП до адміністративної відповідальності притягуються батьки у разі ухилення від виконання, передбачених законом обов’язків, щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

На судове засідання жінка не з’явилася, відповідно до матеріалів справи вину визнала повністю та пояснила, що дійсно не приділяла належної уваги вихованню дитини, в подальшому зобов’язувалася приділяти їй більше уваги.

Розглянувши справу, суддя постановив жінку визнати винною у вчиненню правопорушення за ст.184 ч.1 КУпАП та накласти на неї стягнення у виді попередження.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Нагадаємо, кременчужанці, дитина якої випила пігулки і ледь не вмерла, суд виніс попередження.

Учень у школі №12 побив однокласника: мати від суду отримала попередження.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться