
Невигадана історія.
Медсестра Ірина Маленко приїхала до Кременчука з міста Кремінна Луганської обласі і з березня цього року працює тут у медичній сфері.
Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Віталій Малецький.
"Вона не може без сліз згадувати 24 лютого. Того дня вони з родиною прокинулися від звуків вибухів. Під обстрілами ходила на роботу в офтальмологічний кабінет місцевої лікарні. З кожним днем обстріли Кремінної ставали частішими, а пацієнтів ставало все менше – люди виїжджали з міста. Виїхала в евакуацію й Ірина зі своєю сім’єю. З 20 березня ця мужня жінка живе у Кременчуці, працює палатною медсестрою кардіологічного центру. Розносить пацієнтам ліки, робить ін’єкції, знімає кардіограми, міряє тиск – одним словом, старанно виконує свою роботу. Ірина добре влилася в колектив, рада, що працює пліч-о-пліч з майстрами своєї справи, привітними та професійними медсестрами та лікарями. Містом Ірина теж захоплена, зізнається, що воно дуже зелене і гарне та сповнене добрими людьми", - йдеться в повідомленні.
Ірина Маленко дуже сумує за Кремінною, понад усе прагне туди повернутися. Але розуміє, що зараз це неможливо, тому чекає на Перемогу й той час, коли кожен зможе повернутися у рідні домівки.