Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 24 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

МФО в Україні: в чому причина популярності швидких кредитів

 
 

 

1 октября 2020 15:40

Далеко не кожен українець отримує гідну зарплату. В середньому, по регіонах вона навряд чи перевищує 7000-8000 грн. без вирахування податків. А через карантин, стрибків курсу валют і нерегулярних виплат фінансова ситуація ускладнюється ще більше. З цієї причини позики до зарплати стають дедалі популярнішими. Мікрофінансові організації дають кредити без поручителів, застави та попередньої перевірки кредитної історії.

Перевага подібних організацій полягає в спрощеності всієї процедури отримання позики. Заявку на кредит можна оформити онлайн, вказавши тільки:

 • ПІБ;
 • ІПН;
 • паспортні дані;
 • вік.

МФО в Україні рідко перевіряють кредитну історію, працевлаштування або рівень зарплати. Більш того, гроші видають навіть в тих випадках, коли є відкриті кредити в інших установах і банках.

Які умови кредитування

Отримати в мікрофінансових організацій велику суму не вийде. Вони спеціалізуються на невеликих позиках - від 500 до 15000 грн. терміном 7-14 днів. Що ж стосується відсоткової ставки, то вона буде залежати від конкретної організації. Можна навіть отримати кредит онлайн під 0 відсотків, хоча частіше ставка стартує від 0,1 відсотка.

На замітку: заявка на отримання кредиту онлайн максимально спрощена і включає в себе приблизно 10 полів, в яких потрібно ввести достовірну особисту інформацію. Ті поля, які є обов'язковими для заповнення, позначені червоним кольором або зірочкою.

Після відправки заявки на сайті організації автоматично створюється особистий кабінет клієнта. За допомогою профілю можна моніторити стан позики, оформляти повторні заявки і гасити заборгованості.

Система автоматично перевіряє кожну заявку, отже, людський фактор виключається, а рішення завжди неупереджені і об'єктивні. Термін перевірки кожної анкети становить близько 15-20 хвилин, в залежності від обраної МФО. Але гроші все одно можна отримати майже миттєво - клієнтам не доводиться довго чекати на рішення.

Важливо: інша перевага мікропозик в режимі онлайн полягає в тому, що клієнта не питають про цілі кредитування. Гроші можна легко отримати на будь-яку українську картку - від декількох сотень до більш значної суми (наприклад, на ремонт авто).

Основні причини популярності

Близько 40% українців як мінімум раз користувалися послугою онлайн-кредитування. Що пояснюється не тільки згаданою вище несприятливою фінансовою ситуацією, але і необізнаністю громадян в подібних питаннях. Не маючи фінансового резерву, доводиться брати невелику суму до зарплати.

Велика частина фінансових установ має свій графік роботи - з обідніми перервами, вихідними і святами. А МФО, навпаки, працюють онлайн в режимі 24/7. Весь процес оформлення автоматизований, час очікування мінімальний.

До інших причин популярності мікрокредитування варто віднести:

 • можливість оформлення з будь-якої точки світу;
 • мінімальний перелік документів;
 • не самі суворі вимоги до позичальників;
 • зручність і простота інтерфейсу.

Кому підійде кредит до зарплати

Мікропозики можуть виявитися досить вигідними для людей, яким терміново потрібні гроші. Якщо настають непередбачені витрати або затримують зарплату, то рішенням може стати звернення до МФО. Причому рішення буде ефективним, швидким і без тривалого очікування.

У кредитуванні онлайн відмовляють рідко, список причин для відмови невеликий:

 • неповнолітній вік;
 • непогашені борги в цій же організації;
 • недостовірні дані в анкеті.

Словом, з цього приводу хвилюватися особливо не варто. Потрібно лише уважно поставитися до вибору компанії, не порушувати умови контракту і своєчасно повертати кошти.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися