Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Минулого тижня в YMCA_Kremenchuk проведено інтенсив з публічних виступів

15 квітня 2024 16:00

Наступний такий інтенсив пройде в травні.

Минулого тижня в YMCA_Kremenchuk було проведено інтенсив з публічних виступів. У ньому могли взяти участь всі охочі. Протягом 5 днів учасники та учасниці тренували свої ораторські навички: робили самопрезентацію, говорили про ознаки хорошого та поганого спікера, вчилися імпровізації та взаємодії з аудиторією. 

Про це повідомила Аліна Ревенко, лідерка програм осередку.

"Цей курс став ще й нагодою познайомитися з іншими людьми та знайти однодумців. Неймовірно важливе питання сьогодні, коли війна вносить величезні зміни в життя кожного з нас. Розуміння того, що є люди, з якими може бути цікаво, корисно та душевно, підсилює й окремих учасників, й локальну спільноту. Наступний такий інтенсив пройде в травні. Тож слідкуйте за новинами на нашій сторінці", - зазначила Аліна Ревенко.

Варто зазначити, що YMCA (Young Men's Christian Association) у Кременчуці є не лише місцем зустрічей, а й справжнім коворкінгом для творчості, навчання та особистісного зростання.

“YMCA Кременчука є частиною світового молодіжного руху YMCA, який успішно реалізує свою діяльність у 125 країнах світу. Загалом діяльність руху спрямовано на всебічний розвиток молоді та сприяння створенню сильних локальних спільнот. У Кременчуці асоціація працює вже 12 років”, - Аліна Ревенко, лідерка програм осередку.

YMCA є місцем, де відвідувачі мають можливість долучитися до щотижневих зустрічей для саморозвитку, творчих майстер-класів для дітей, різноманітних тренінгів, трансформаційних ігор, занять з йоги та медитацій. Окрім цього осередок пропонує опанувати нові професії і навички, а саме: пройти курс SMM (маркетинг в соціальних мережах), базового масажу тіла, використання google -  продуктів та ораторської майстерності. А покращити свої навички спілкування можна в розмовних клубах української та англійської мов.

“Останні півтора року ми впроваджуємо великий проєкт, якій підтримує міжнародна спільнота YMCA Європи та IT компанія Accenture. Проєкт має два великі напрямки: працевлаштування та підтримка ментального здоров’я українців. Протягом цього часу ми маємо багато історій від учасників цієї програми про сильні позитивні зміни в їхньому житті", - також розповіла Аліна.

Детальнішу інформацію можна знайти на нашій сторінці в Instagram - ymca_kremenchuk

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися