Кременчуцька газета
П'ятниця, 2 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Інструкція для виборців: як не обрати негідників ще на 5 років

10 липня 2019 15:45

Що пропонує кандидат у нардепи по 149 округу Вячеслав Мінязев.

Якби депутати виконували хоча б десяту частину того, що написано в їхніх програмах, то українці би вже жили краще за швейцарців. Вочевидь, саме невиконання передвиборних обіцянок – це головна проблема нашої влади. І поки не існуватиме юридичної відповідальності за обман виборців ситуація докорінно не зміниться. А на сьогоднішній день варто дивитися не на те, що кандидат обіцяє, а на те, що він робить чи вже зробив. І, звичайно, придивлятися до кандидата, як до звичайної людини – чи можна йому довіряти, чи порядна це людина і чи тримає своє слово. Тому, якщо оцінювати кандидата виходячи суто з його професіональних та людських якостей, то найкращим варіантом для виборців 149 округу (Карлівка, Козельщина, Кобеляки, Машівка, Нові Санжари, Чутове) є Вячеслав Мінязев.

1. Професіонал

Новій Верховні Раді потрібні професіонали, а не блогери, шоумени чи спортсмени. Вячеслав Мінязев – це Професіонал з великої літери, який починав вантажником на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті й пройшов шлях до провідного інженера цього 12-тисячного підприємства.

2. Знає проблеми регіону

Останні 7 років Вячеслав Мінязев є керівником Благодійного фонду Полтавського ГЗК. На цій відповідальній посаді він вивчає ситуацію в регіоні, розподіляючи ресурси на проекти розвитку громад. Він зізнається, що іноді знає більше про стан дахів шкіл, ніж голови сільрад чи самі мешканці.

3. Чесний

Вячеслав Мінязев керує Благодійним фондом Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, який витрачає мільйони гривень на рік на ремонти шкіл, садочків, лікарень. Проте Мінязев, як і раніше, зазвичай ходить на роботу пішки й живе у звичайній "хрущовці". Як це було ще за часів його вчителювання у сільській школі, а потім – роботи на різних посадах на Полтавському ГЗК.

4. Тримає слово

За роки існування Благодійного фонду Полтавського ГЗК до Вячеслава Мінязева по допомогу звернулися без перебільшення тисячі людей. І,  напевне, важко знайти людину, якій відмовили у допомозі, якщо вона того дійсно потребувала. Люди знають – якщо Мінязев пообіцяв допомогти, то саме так і станеться.

5. Гарантує допомогу округу

Перемога Мінязева на виборах - це гарантована підтримка місцевих  громад з боку такого потужного підприємства як Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат. Лише за останні роки Благодійний фонд Полтавського ГЗК залучив понад 8 мільйонів гривень для розвитку округу. А це - ремонти шкіл, садочків, нове обладнання та транспорт для лікарень. Наразі кандидат Мінязев запропонував сільським та селищним головам підписати меморандум про особисту відповідальність кандидата, в якій чітко зафіксувати суми допомоги громадам, які депутат має залучити на свій округ.

На парламентських виборах 2002 року багато хто голосував за кандидатів від партії Ющенка. Потім, коли розчарувалися в «месії», – за кандидатів від партії  Ю. Тимошенко. У 2012 році на виборах до Ради «новими обличчями» були Кличко та Тягнибок, а у 2014 році – партії Порошенка та Яценюка. Кожного разу ми гадали, що цього разу вже точно обираємо найкращих. Проте, на жаль, вкотре помилялися.

Зараз багато хто готовий голосувати за кандидатів від партії нового лідера нації, навіть не дивлячись на біографії кандидатів. Проте треба розуміти, що в Україні високий рейтинг політика тримається максимум рік, а «нові обличчя» сидітимуть у парламенті цілих 5 років. Тож може варто нарешті голосувати за людину, а не за партійний бренд?

Мінязев Вячеслав Данилович

Народився 5 листопада 1970 року в місті Рудний (Казахстан). У Горішніх Плавнях (Комсомольську) мешкає з 1978 року. У 1988 році закінчив середню загальноосвітню школу №4 у м. Комсомольськ і вступив до Полтавського державного педінституту за спеціальністю «Вчитель історії та права», який закінчив у 1993 році.

Працював вчителем у Дмитрівській середній школі (Кременчуцький район). У 1997-1999 роках працював на підприємстві «Кременчукгаз» слюсарем з ремонту, а потім - майстром на ділянці підземних газопроводів.

З листопада 1999 року почав працювати на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті у спеціалізованому цеху з проведення вибухових робіт. У 2001 році колективом цеху був обраний головою профспілкового комітету. З 2007 року - провідний інженер.

У листопаді 2012 року обраний директором Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

Українець. Одружений, виховує сина (22 роки) й доньку (15 років).

 

Політична реклама

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися