Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Міський парк Горішніх Плавнів готовий до літа

23 квітня 2024 20:00

Також триває підготовка до проходження планового технічного огляду та експертного обстеження атракціонів.

У Парку культури і відпочинку Горішніх Плавнів завершена більша частина підготовчих заходів до початку літнього сезону. Зокрема, здійснена перевірка електричного обладнання атракціонів. Виконані сезонні роботи з догляду за зеленими насадженнями. Проведено планове технічне обстеження спецтехніки для обслуговування електромереж. На початку квітня здійснена перевірка електричного обладнання семи атракціонів, які працюють у літній сезон у Парку культури і відпочинку.

Вона проведена фахівцями атестованої електротехнічної лабораторії Кременчука. Про це повідомив директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик. Усе обладнання спортивно-ігрових комплексів і дитячого майданчика, вказав він, перебуває у справному технічному стані. Триває підготовка до проходження планового технічного огляду та експертного обстеження атракціонів фахівцями ТОВ «Кременчуцький експертно-технічний центр» для отримання дозволу на експлуатацію. Після виконання поточного ремонту, зазначив В.Михайлик, знову працює громадська вбиральня.

Триває ревізія поливальної системи парку. Завершено поточний ремонт чаші водограю. Висіяна трава на ділянках газонів із втраченим рослинним покривом, внесені добрива для стимулювання росту рослин. Наприкінці березня проведено щорічне планове технічно-експертне обстеження трьох автомобільних гідропідйомників (АГП 30, АГП 18, та АГП 17) підприємства фахівцями експертно-технічного центру. Отримано дозволи на їхнє використання.

«Ця універсальна спецтехніка використовується для проведення безпечних ремонтних і монтажних робіт на лініях електропередач, на фасадах будівель і споруд громади», – зазначив Василь Михайлик.

Він також повідомив, що завершуються планові роботи з перевірки 63 шаф керування системою зовнішнього освітлення Горішньоплавнівської громади. У березні виконані заходи з покращення зовнішнього освітлення в Солошиному Східного старостинського округу.

Зокрема, на двох центральних вулицях села встановили на опорах кронштейни з LED-світильниками, сумарно – 54 прилади. Періодично працівники КП «Міськсвітло» здійснюють обходи для виявлення непрацюючих ліхтарів, щоб потім усунути несправність.

«Уся система зовнішнього освітлення міста завжди під контролем нашого комунального підприємства», – наголосив Василь Михайлик.

«Незважаючи на всі складнощі й виклики воєнного стану, ми знаходимо можливість виконувати роботи з благоустрою власними силами. Тим більше, що відчуваємо постійну підтримку з боку місцевого самоврядування», – підсумував він.

Нагадаємо, Студенти Полтавського коледжу нафти і газу відвідали виробництво Ferrexpo

 Ferrexpо передала чергову партію медобладнання для реабілітації ветеранів у Горішніх Плавнях

Ferrexpo хоче електрифікувати самоскиди: будуть їздити під дротами, як тролейбуси

Ferrexpo вкотре визнана найкращим роботодавцем серед гірничо-металургійних компаній України

 

 

За матеріалами компанії

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися