Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Студенти Полтавського коледжу нафти і газу відвідали виробництво Ferrexpo

23 квітня 2024 16:00

Після екскурсії  першокурсники ознайомилися з гранітними виходами Українського кристалічного щита в с. Келеберда, найдавнішими породами на Землі.

Днями до Горішньоплавнівської громади й до компанії Ferrexpo завітали студенти першого курсу Полтавського коледжу нафти і газу – вони ознайомилися з процесом видобутку гірничої маси і її перетворенням у високоякісні окатки, що цінуються в усьому світі.

Навчально-оглядову екскурсію виробничими потужностями Полтавського ГЗК, що входить до складу залізорудної компанії Ferrexpo, для студентів Полтавського коледжу нафти і газу ОПП "Розвідування нафтових і газових родовищ" провів відомий у Горішніх Плавнях історик, завідувач музею історії Полтавського ГЗК Микола Стахів. Йому вдалося зачарувати гостей красою найбільшого в Європі кар’єру, допомогти з пошуком найгарніших камінчиків і здивувати здобутками гірничодобувного підприємства з 54-річною історією.

“Екскурсія дуже сподобадася. Ми мали змогу на практиці закріпити здобуті теоретичні знання з петрографії й наочно побачити процес видобутку залізистих кварцитів, які за допомогою сучасних технологій переробляють на залізорудні окатки!” - розповіла після екскурсії Анна, студентка Полтавського коледжу, яка приїде додому не з пустими руками, бо встигла назбирати на оглядовому майданчику цілу купу зразків гірничих порід.

Після екскурсії виробничими майданчиками Полтавського ГЗК першокурсники ознайомилися з гранітними виходами Українського кристалічного щита в с. Келеберда, найдавнішими породами на Землі.

“На підприємствах компанії Ferrexpo з активами на Полтавщині завжди раді молоді, що цікавиться захопливим процесом виготовлення високоякісних окатків. Подібні заходи допомагають студентам ще під час навчання зрозуміти всі нюанси майбутньої професії, а компанії залучити кваліфікований персонал до працевлаштування на гірничодобувні підприємства”, - зазначив Владислав Мортіков, начальник департаменту корпоративних комунікацій Ferrexpo в Україні (в.о.).

Нагадаємо, Ferrexpо передала чергову партію медобладнання для реабілітації ветеранів у Горішніх Плавнях

Ferrexpo хоче електрифікувати самоскиди: будуть їздити під дротами, як тролейбуси

Ferrexpo вкотре визнана найкращим роботодавцем серед гірничо-металургійних компаній України

 

 

За матеріалами компанії

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися