Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 14 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221  – для Збройних Сил України

 

17 июля 2019 16:30

Мобільний лазне-пральний комплекс може використовуватися як у воєнний, так і мирний час (під час військових навчань), а також в роботі підрозділів МНС, в геологорозвідці та інших ситуаціях, коли люди працюють у польових умовах.

На Крюківський вагонобудівний завод направлено чергову партію автомобільних шасі КрАЗ-63221 та причепів-шасі КрАЗ-А181, які використовують як базу для встановлення надбудови – мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК).

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 - високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості. Автомобіль виготовляється в модифікації військового призначення, обладнаний системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління  здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів.  Шасі КрАЗ-63221   колісної формули 6х6, з двигуном  WP10.380,   коробка передач -  механічна, дев'ятиступенева, кермовий механізм - механічний, з гідравлічним підсилювачем.

 У одному з двох контейнерів МЛПК - відділення для прання, сушіння та прасування натільної білизни та одягу. У технічному відсіку розміщуються  дизель-генераторні установки для автономного енергозабезпечення, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої мережі. В іншому контейнері знаходиться мобільний банний модуль, в якому передбачена можливість нагріву води з використанням як рідкого, так і твердого палива.

Мобільний лазне-пральний комплекс може використовуватися як у воєнний, так і мирний час (під час військових навчань), а також в роботі підрозділів МНС, в геологорозвідці та інших ситуаціях, коли люди працюють у польових умовах.

Нагадаємо, ПрАТ «АвтоКрАЗ» передав ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» чергову партію комбінованих дорожніх машин.

 На АвтоКрАЗі побувала делегація однієї із африканських компаній

Новий етап КрАЗ у підготовці до введення екологічного стандарту Євро-6

КрАЗ-5401Н2  із АBS+ESP завершив випробування в Угорщині з позитивним висновком.

 

За матеріалами ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться