Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вибір Кременчука! Чому я буду голосувати за Музику Геннадія МИКОЛАЙОВИЧА

 

19 июля 2019 08:30

15 пунктів, за якими варто віддати свій голос саме за цього кандидата в народні депутати.

1. Геннадій Миколайович Музика народився і виріс у Кременчуці, де й живе з родиною до сьогодні. В нашому місті мешкають батьки Геннадія Миколайовича, а молодша донька ходить до однієї з кременчуцьких шкіл. Як зразковий сім’янин, чуйний син та турботливий батько він готовий зробити усе, щоб найрідніші для нього люди жили в розвиненій країні та процвітаючому місті, де кожен почуватиметься захищеним і щасливим. Місту давно потрібен господар, який дбатиме про добробут інших, як про свій власний. Той, хто не пов’язує майбутнього своїх дітей із Україною, хто використовує Кременчук лише як сировинний придаток, не заслуговує навіть уваги своїх співвітчизників.

2. Геннадій Миколайович від самого початку виборчого процесу декларує наміри відмовитися від депутатської недоторканності, оскільки твердо переконаний, що саме ця застаріла форма привілейованого імунітету щоразу рятує депутатів, дозволяючи народним обранцям уникати будь-якої відповідальності та справедливого покарання.

3. На противагу своєму головному політичному опоненту Юрію Шаповалову, який намагається вже втретє потрапити до Парламенту, Геннадій Миколайович Музика на законодавчому рівні готовий відстоювати закріплення відповідної норми, що дозволяє громадянину України обиратися депутатом Верховної Ради лише один раз протягом життя. П’ять років – достатній термін, щоб довести свою спроможність стати рушієм позитивних змін, а не вибудовувати десятиліттями корупційні схеми та злочинні династії.

4. Навіть не перебуваючи у статусі народного депутата України, Геннадій Музика знайшов потрібні аргументи, щоб залучити у Кременчук майже 9 млн грн. Завдяки рішучому посередництву та наполегливості політика, у Кременчуцькому коледжі транспортної інфраструктури, Кременчуцькому медичному коледжі, Кременчуцькому обласному протитуберкульозному диспансері та у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини до кінця року проведуть довгоочікувані ремонтні роботи, яких ці заклади чекали протягом десятиліть. Що ж стосується Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру, то завдяки тісній співпраці Геннадія Музики та головного лікаря Володимира Севідова, медичний заклад придбав надсучасну лапароскопічну стійку.

5. Геннадій Миколайович Музика – єдиний кандидат, якого відкрито підтримав полковник з позивним «Пікет», легендарний комбат 17-го батальйону, заступник командира 57-ої бригади, Олександр Щербина. Бойовий офіцер разом зі своїми геройськими побратимами, ветеранами, учасниками бойових дій, волонтерами та громадськими активістами висловили підтримку кандидату, який не злякався відповісти на абсолютно всі запитання справжніх чоловіків. Громадське об’єднання «Армія Нескорених» віддає свій голос Геннадію Музиці.

6. За свідченням Олександра Щербини, численних журналістів та низки громадських активістів, Геннадій Миколайович провів найчистішу виборчу кампанію серед усіх кандидатів, не вдаючись до застосування брудних технологій, наклепів та нечесних маніпуляцій. Не порушуючи виборчого законодавства, Геннадій Миколайович фінішував із рекордним показником народної довіри. Досить із кременчужан тих, хто в гонитві за примарними рейтингами забував про честь, гідність та будь-які морально-етичні норми.

7. На відміну від свого основного суперника Юрія Шаповалова, який слухняно прислуговував режиму Віктора Януковича, Геннадій Миколайович жодного дня не був членом одіозної «Партії регіонів».

8. Ніколи не ховаючись від запитань журналістів, наш кандидат першим виступив з ініціативою провести передвиборчі дебати. Саме Геннадію Миколайовичу випала можливість розпочати серію політичних протистоянь в ефірі Кременчуцького Громадського ТБ. Геннадію Музиці після дискусії з лікарем Ростиславом Зауральським, за результатами голосування глядачів, вдалося здобути впевнену й переконливу перемогу. Дивно, та ховаючись не лише від виборців, але й від журналістів, Шаповалов та інші лідери передвиборчого забігу злякалися подивитися в очі електорату.

9. Геннадія Миколайовича Музику підтримують колективи промислових підприємств нашого міста. В першу чергу, Геннадій Миколайович залишається виробничником і патріотом промисловості. Він пишається, що перший запис у його трудовій книжці пов’язаний з одним із шанованих підприємств Кременчука. Майстер служби механіка інструментально-штампового цеху Кременчуцького колісного заводу – саме з цієї посади розпочав свій трудовий шлях молодий спеціаліст Музика. Підтримка вітчизняного виробника, державні замовлення, пошук інвесторів, лобіювання продукції наших промислових гігантів – такими є прості пріоритети цього політика в Раді. Геннадій Миколайович під час зустрічей із колективами заводів не боїться дивитися людям в очі та відповідати на незручні запитання тих, хто звик заробляти собі на життя тяжкою працею.

10. Лідери громадської  думки підтримують Музику і довіряють йому. Лікарі з «золотими» руками, викладачі навчальних закладів Кременчука, керівники промислових підприємств, бізнесмени, професійні військові, громадські активісти – всі висловили свою особисту підтримку Геннадію Миколайовичу, оскільки вважають його чесною і порядною людиною, яка завжди тримає слово. Співпраця з Геннадієм Музикою довела, що конструктивний діалог можливий, а системна допомога може стати реальністю. На думку цих людей, саме Музика здатен перемогти вкорінену систему корупції, відкатів та поборів, яку у Кременчуці, схоже, встановив Юрій Шаповалов.

11. Геннадій Миколайович Музика – екс-заступник міського голови Олега Бабаєва, якого останній особисто запросив очолити один зі стратегічних напрямків розвитку Кременчука. Після трагічних подій 2014 року Музика свідомо не став прислуговувати Шаповалову, який, скориставшись ситуацією, фактично одноосібно «приватизував» Кременчук. Профінансувавши кампанію діючого міського голови Віталія Малецького, нардеп Шаповалов наказав позбутися тих, хто не присягнув йому на вірність. Так, у Кременчуці не лишилося представників менеджменту епохи процвітання і відновлення, а найбільшим здобутком міста з року в рік стає новорічна ялинка.

12. Найбільш відомі об’єкти, що стали улюбленими місцями відпочинку кременчужан – такі, як сквер ім. Олега Бабаєва, Міський сад, парк культури «Придніпровський» – починали відновлюватися під керівництвом Геннадія Музики. Гордість міста – сквер у центрі міста – в тому вигляді, в якому ми звикли відтепер бачити його щодня, безпосередньо пов’язана з Геннадієм Миколовичем, який від початку проектних робіт особисто опікувався кожним етапом відновлення історичної краси, перебуваючи на посаді заступника міського голови з питань будівництва та архітектури.

13. Геннадій Музика, навіть не зважаючи на складну ситуацію на підприємстві «АвтоКрАЗ» та глибоку економічну кризу в Україні, спільно з керівництвом заводу знайшов можливість вирішити болюче питання, пов’язане з затримкою виплати заробітної плати. Впродовж останніх двох тижнів заборгованість перед колективом частково погасили. До кінця поточного тижня заробітну плату працівникам виплатять у повному об’ємі. Такі ситуації є наслідком безсистемної державної політики в напрямку підтримки вітчизняного виробника та відсутності партнерських відносин між місцевою владою та чинним народним депутатом Шаповаловим.

14. Геннадій Миколайович твердо переконаний, що до складу виконавчого комітету Кременчуцької міської ради мають входити представники усіх промислових підприємств нашого міста, які будуть виконувати роль стримуючого фактору для новообраного міського голови. Промисловці ніколи не боялися відповідальності і завжди готові стати на захист інтересів громади Кременчука. Водночас виробничники давно заслуговують мати свого представника у Верховній Раді України і, сподіваємось, саме з числа великої династії підприємців найближчим часом сформується майбутня еліта промисловців, яка гідно представлятиме інтереси трудових колективів нашого міста на всіх рівнях місцевої та державної влади.

15. Найбільше безчесного бруду, відвертих образ та замовних матеріалів негативного змісту представники команди Юрія Шаповалова спрямували саме на адресу Геннадія Миколайовича Музику, адже добре розуміють, що кременчужанам набридла каденція брехні і німого мовчання нардепа-кнопкодава, який осоромив наше місто на всю Україну.

Марина Соловей

Політична реклама

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться