Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 3 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На боротьбу зі смородом у Кременчуці хочуть «підкинути»  ще 150 тисяч гривень

 

23 февраля 2018 16:20

Їх знайшли в залишку бюджетних коштів за минулий рік.

Питання перерозподілу залишку бюджетних коштів за минулий рік виносять на сесію міськради, яка запланована на 29 березня. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Кременчуцької міської ради.

Зокрема депутатам запропонують виділити бюджетні кошти на вирішення питань екології в рамках програми недопущення перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Її розробили після систематичних скарг кременчужан на сморід у місті.

Згідно з нею, цього року заплановане розробка та затвердження проекту організації місцевої екологічної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи постійного контролю і спостереження за забрудненням  атмосферного повітря, а також проведення необхідних досліджень.

Саме на ці цілі планують витратити 150 тисяч гривень бюджетних коштів.

За рахунок залишку коштів грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням  законодавства про охорону навколишнього природного середовища - у розмірі 37 тисяч 588 гривень.

І за рахунок залишку коштів від надходжень екологічного податку - у розмірі 112 тисяч 411 гривень.

Передбачається, що роботи проводитимуть науково-проектні організації з відповідним досвідом роботи, зокрема ДУ «Інститут громадського здоров’я  ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

Нагадаємо, нещодавно у мерії Кременчука заявили, що боротьба зі смородои не завршена. 

Також нагадаємо,  рекомендації фахівці вже надавали и Кременчуцькому НПЗ і іншим представникам підприємств північного промвузла

У листопаді торік в Кременчуці відбулися громадські слухання щодо проведення державної експертизи, що  склалася в місті екологічної ситуації, на яких свої доповіді про проведені дослідження читали провідні екологи країни. Однак що тоді, що зараз вони не змогли відповісти на всі запитання. Фахівці наполягають на обов'язковому дослідженні основних технологічних ланок підприємств і доступу до невеликих підприємств Північного промвузла. Хоча найбільше запитань у екологів викликали Кременчуцький завод техвуглецю і Кременчуцька ТЕЦ.

Раніше повідомлялося, що «проблему смороду» в Кременчуці прокуратура відправила на експертизу ще наприкінці червня торік. Обвинувачення у забрудненні навколишнього середовища нікому пред'явлені не були. 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться