Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На Молодіжному з’явилося «Подвір’я сімейного відпочинку»

 

21 августа 2017 17:00

Спільний бюджет конкурсу складав 200 тис. грн..

На Молодіжному з’явилося «Подвір’я сімейного відпочинку». Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. За їх даними, реалізовувався цей цікавий проект, покликаний обєднати спільним відпочинком і дорослих, і малечу мікрорайону завдяки фінансовій підтримці Британської ради в Україні. Нагадаємо, що цього року до організації конкурсу соціальних проектів і програм недержавних неприбутковх організацій, що традиційно проводиться міською владу, долучилася Британська рада в Україні. Спільний бюджет конкурсу складав 200 тис. грн..

Варто відмітити, що кошти міського бюджету спрямовувалися на фінансову допомогу громадським організаціям, а кошти Британської Ради в Україні – активних громадян.

Серед переможців цьогорічного конкурсу соціальних проектів і програм недержавних неприбуткових організацій стали автори проекту «Подвір’я сімейного відпочинку» - Лариса Скороходова та Наталя Гриценко, які за допомогою своїх сусідів вже реалізували свою мрію.

Із нагоди відкриття «Подвір’я сімейного відпочинку», розташованого на вул. Казацькій, 138, всією громадою мікрорайону було влаштоване справжнє свято спільного відпочинку.

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться