Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На підігрів підвалів та нежитлових приміщень Кременчука затребували більше 1 млн грн

 
 

 

5 октября 2017 15:20

Депутати міськради планують полізти у підвали для перевірки. 

Сьогодні на бюджетній депутатській комісії активно обговорювали питання порядку денного жовтневої сесії щодо затвердження нової редакції Програми розвитку комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства (КГЖЕП) «Автозаводське» та забезпечення утримання майна комунальної власності, яке цим підприємством обслуговується.

Відповідно до проекту рішення – на опалювання підвалів, бомбосховищ та інших нежитлових приміщень, що належать міській раді, з міського бюджету необхідно виділити 1 млн 137 тис. грн.

За словами директора КГЖЕП «Автозаводське» Оксани Кійло, питання все одно потребуватиме вирішення, адже зараз безліч підприємств анулють діяльність та, відповідно, передають зазвичай перші поверхи будівель у власність міськраді. А відповідно  – фінансування опалення даних об’єктів мусить оплачувати міськрада, коштом платниікв податків. У той же час мешканці будинків під час встановлення загальнобудинкових лічильників тепла обурюються тим, що вони мусять оплачувати тепло у приміщеннях, які належать міськраді.  

«Ми передбачили кошти на опалення та на наступний 2018 рік – на реконструкцію систем опалення даних приміщень, а отже, на його економію», - розповіла О.Кійло.

Разом з тим, повністю відключити дані приміщення від обігріву неможливо, оскільки, за комунальними нормами, у суміжних із житловими приміщеннями температура повинна бути не нижча за +8 градусів.

Однак такі аргументи поки що не переконали депутатів. Голова  бюджетної комісії Олександр Плескун повідомив, що потрібно спільно депутатським комісіям перевіряти підвали та інші нежитлові приміщення із даного списку, та повністю відключати їх від опалення, як це роблять споживачам із великми боргами.

Бюджетна комісія рекомендувала відправити вищеназване питання на доопрацювання та перенсення на наступну сесію.

 

Аріна Алінніа

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться