Кременчуцька газета
Четверг, 22 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

На Полтавщині 30 учнів, студентів та науковців нагородили стипендіями Героя України Ігоря Сердюка

21 листопада 2022 16:45

Вітаємо переможців!

21 листопада провели церемонію відзначення учнів, студентів і молодих учених Полтавщини – стипендіатів стипендії Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка.

За словами директора Департаменту освіти і науки ОВА Євгена Кончаковського, усього надіслали близько 70 робіт.

“Стипендія Ігоря Сердюка – це честь. Усіх прошу поширювати відомості про Ігоря Сердюка, про програми з європейської інтеграції, брати у них участь і сподіваюсь, що наступного разу ми будемо уже цю премію вручати після нашої перемоги”, – розповів Євген Кончаковський.

Стипендіатів відзначили у трьох номінаціях. Учні закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти, молоді учені закладів вищої освіти та наукових установ. Усього — 30 стипендіатів. 

Серед школярів стипендії отримали — Бойко Дарина, Василенко Альона, Волювач Владислава, Драбчак Аліна, Лобач Вероніка, Омельяненко Богдана, Рєпнікова Юлія, Рибчанівська Кароліна, Скуратовська Карина, Чуб Ярина.

Карина Скуратовська — учениця 11 класу Лубенської школи №2. За її словами, стипендію отримала за волонтерську діяльність.

Серед студентів стипендії отримали — Голуб Богдан, Іващенко Валерія, Коваленко Максим, Мацицька Єлизавета, Олійник Наталія, Передерій Ярослав, Пильгук Олеся, Пугач Софія, Таран Костянтин, Ходін Дмитро.

Олеся Пильгук — студентка другого курсу  медичного фахового коледжу. Написала наукову роботу про синдром фантомної сирени.

Серед молодих вчених стипендії отримали — Бойко Дмитро, Владов Сергій, Гринь Володимир, Єщенко Марина, Левицький Георгій, Лесюк Владислав, Орел Вікторія, Самойлик Юлія, Тенькова Зоя, Чемісова Тетяна.

Стипендію імені Героя України Ігоря Сердюка отримують у рамках Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки.

Ігор Сердюк родом з Кременчука. Він був прапороносцем 9-ї сотні самооборони Майдану, один із героїв Небесної Сотні. Загинув у 44-х річному віці. На значку, який знайшла в кишені героя його дружина, було викарбувано “Воля або смерть!”.

 

 

Ліна Романченко

За матеріалами Новини Полтавщини


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися