
Від початку карантину в нашій області зафіксували 320 випадків захворювання.
За минулу добу на Полтавщині зафіксували 1 новий випадок захворювання на коронавірус.
Про це повідомила Полтавська обласна державна адміністрація.
Загалом одужали вже 273 жителів області, продовжують лікування 34 людини.
Від початку карантину в нашій області зафіксували 320 випадків захворювання.
У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 120, Полтава – 59 (1 новий випадок), Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 17, Горішні Плавні – 15, Полтавський і Миргородський райони – по 14, Зіньківський район – 10, Лубни – 6, Глобинський і Карлівський райони – по 5, Оржицький, Чутівський райони – по 4, Пирятинський, Лубенський і Козельщинський райони – по 3, Хорольський район – 3, Машівський і Котелевський райони – по 1.
Нагадаємо, +889: число хворих на коронавірус в Україні за минулу добу знову побільшало
Світлана Павленко






























































