Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 2 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині викрили конвертаційний центр з оборотом близько 120 млн грн

 

1 июля 2019 17:10

Організація співпрацювала зі сферою оптово-роздрібної торгівлі.

Працівники податкової міліції Головного управління державної фіскальної служби у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність конвертаційного центру з оборотом близько 120 млн грн.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Полтавської та інших областей України незаконні послуги щодо конвертації безготівкових коштів у готівку та безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ. Про це повідомляє видання «Новини Полтавщини».   

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили низку підконтрольних підприємств, на рахунки яких підприємства – вигодонабувачі перераховували кошти нібито за виконання робіт, надання послуг чи за постачання товарно-матеріальних цінностей. У свою чергу, фігуранти перераховували отримані кошти на рахунки підприємств, які здійснюють оптово-роздрібну торгівлю за готівковий розрахунок товарами широкого вжитку, а останні повертали їм перераховані суми готівкою, за що отримували комісійну винагороду.

Отриману готівку організатори злочинної діяльності передавали замовникам конвертації за винятком 11% від суми перерахованих коштів, які слугували винагородою за незаконні послуги.

Таким чином протягом 2018 – 2019 років проконвертовано близько 120 млн грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних, житлових, складських і виробничих приміщеннях та транспортних засобах фігурантів вилучено печатки підконтрольних СГД, документи їх фінансово-господарської діяльності, чорнові записи, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та мобільні телефони.

Окрім того, на підставі ухвал суду накладено арешт на 615 тис. грн, що знаходяться на розрахункових рахунках підприємств, причетних до незаконної діяльності, та на 315,4 тис. грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в системі електронного адміністрування ПДВ.

Слідчі дії тривають.

 

 

Аріна Алініна

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться