Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Навіщо в сквері Бабаєва ще додаткові 10 відеокамер?»

 

1 ноября 2017 14:00
«Навіщо в сквері Бабаєва ще додаткові 10 відеокамер?»

Це запитання від депутатки Піддубної пролунало на засіданні президії міської ради, на якому затверджували порядок денний сесії, яка відбудеться 16 листопада.

На цій сесії планують розглянути ряд міських програм серед яких і Програма діяльності та розвитку комунального підприємства  «Благоустрій Кременчука» на 2018 рік.

Серед інших потреб цього комунального підприємства і виділення коштів на встановлення 10 камер відеоспостереження в сквері Бабаєва.

На це з міського бюджету просять 150 тисяч гривень. В суму фінансування включено  вартість 10 камер відеоспостереження, монтажне обладнання, укладка кабелю, земляні роботи, програмне забезпечення.

Всього ж на утримання скверу імені скверу ім. Бабаєва  (на думку розробника  КП «Благоустрій Кременчука»)  потрібно 551,2 тис. грн. 

В суму включено послуги з охорони – 300,0 тис. грн.

Придбання обладнання для ремонту автоматичного зрошування квітників та зелених зон  – 90,0 тис. грн. (форсунки, пристосування для зрошування, пластикові фітинги, муфти).

Для встановлення насосу на фонтан в сквері Бабаєва з метою підвищення тиску води при роботі необхідні матеріали (засувки),  пайка пластикових труб на суму – 11,2 тис. грн.

До речі,  Оксана Піддубна так і не отримала відповіді від Мера Кременчука відповіді на запитання, навіщо встановлювати в сквері Бабаєва додаткові камери відеоспостереження, і навіщо витрачати майже третину суми, передбаченої на фінансування утримання цього скверу. Прозвучала обіцянка, що їй роз’яснять це підлеглі мера на засіданнях депутатської комісії.

Раніше стало відомо, що у Малецького всі «під ковпаком»: від працівників мерії до рядових городян. Він напхав мерію камерами і вивів відеотрансляцію в свій кабінет. 

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться