Кременчуцька газета
Понеділок, 26 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

НАЗК повідомило, що таки склало протокол на Проніна

29 листопада 2023 14:30

Протокол направлено до Шевченківського районного суду Києва. Пронін заявляє, що відстоюватиме свою правоту при розгляді протоколу у суді.

Національне агентство з питань запобігання корупції, у відповідь на запит «Кременчуцької газети», повідомило, що таки склало протокол на очільника Полтавщини Філіпа Проніна.

«У відповідь на ваш лист Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що 17.11.2023 стосовно колишнього заступника Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Проніна Ф.Є. складено протокол про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Протокол направлено до Шевченківського районного суду міста Києва», - повідомила керівник Управління комунікацій та інформаційної політики Олена Конопля.

Теперішній очільник Полтавщини Ф.Пронін у відповідь на це зазначив, що зараз йому відомо тільки те, що НАЗК нібито відправило складений протокол в суд, і в цьому протоколі є 8 припущень.

«Із самим протоколом я не ознайомлений, бо не отримував його. Моя позиція незмінна – я завжди дотримуюся вимог Закону. Переконаний, що в судовому порядку буде встановлено відсутність будь-яких фактів порушення мною законодавства», - саме такий коментар надав Ф.Пронін редактору «Кременчуцької газети» Олегу Булашеву.

Нагадаємо, Пронін про ситуацію з адмінпротоколом НАЗК: «У проєкті протоколу було зроблено більше, ніж 8 припущень стосовно якоїсь моєї вини».

 

 

Олег Булашев

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися