Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 31 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Не дочекавшись звільнення на пенсію Самойленка, в поліції Кременчука представили нового заступника з Одеси Юрченко, який був у декреті

4 серпня 2022 11:30

Перші деталі.

В поліції Кременчука відбуваються кадрові зміни. Сьогодні особовому складу Кременчуцького райуправління поліції, керманич місцевих правоохоронців Олександр Холондович, представив виконуючого обов’язки заступника начальника, який відповідатиме за блок громадської безпеки - підполковника поліції Миколу Юрченко.

Зазначимо, представляли нового керівника, не як завжди керівник або його заступник з облуправління поліції. А міг би до нашого міста завітати т.в.о. заступника начальника ГУНП в Полтавській області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Олексій Кочуров, який раніше також служив в Одесі, і, скоріш за все, запросив пана Юрченко до роботи на Полтавщину.

Про Миколу Юрченко в інтеренті ми майже нічого не знайшли, та й, схоже, не могли знайти, бо він був не на перших ролях в Одесі. 

Але ми знайшли офіційне повідомлення ВК ГУНП в Одеській області від 2016 року, де мається список працівників, які протягом п'яти робочих діб не ознайомились з результатами атестації.

"Відповідно до п. 25, розділу IV наказу МВС України від 17.11.2015 № 1465 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських» оприлюднюються результати атестування поліцейських, які не ознайомились з ними на протязі п’яти робочих діб Юрченко Микола Вікторович - Таїровське відділення поліції (м. Одеса) 4 - займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність",- сказано у повідомленні.

Можливо це той самий пан Юрченко. Але якщо тоді його "збрили", то як він виплив в поліції ми наразі з’ясовуємо.

А ось у колег і друзів з Одеси ми вже з’ясували, що підполковник поліції Микола Юрченко останнім часом був ... у декреті.

І на останок ще одна доволі цікава річ. Пан Юрченко зайняв крісло кременчужанина, професіонала Віктора Самойленко, який зараз знаходиться на лікарняному. Він чудово знає місто, його людей, служив у різних підрозділах поліції, користується авторитетом у колег. Так ось, пан Самойленко тепер піде на пенсію. 

У середині серпня у нього буде 27 років служби. 

Раніше такого керівника проводжали урочисто, а сьогодні, навіть, не дочекавшись звільнення на пенсію, в його крісло посадили нового правоохоронця.

Чому замість Віктора Самойленка не знайшли гідного правоохоронця в Кременчуці - це питання до керівника поліції Полтавщини Євгена Рогачова. 

Але питання це риторичне, бо якщо його попередники спілкувалися напряму з журналістами Кременчука, то цей керівник на початку служби в Полтаві спілкувався чесно і відкрито, а згодом ситуація чомусь змінилася.

Можливо, через те, що журналісти висвітили про нього неприємні факти в роботі?

Мер Градизька Носа вважає, що начальник поліції Полтавщини Рогачов впливає на промрибаків з метою налагодження власних корисних інтересів

 

Олег Булашев

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися